• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komente te antareve te forumit...

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Komente te antareve te forumit...

LOL LOL .... Anetare te paharrueshem :)

Me leje, mund te me sillni mbrapsh respektet e fundit qe me kane dhene ju lutem?:D

Jo per gje, po keni heq nja 100 pike edhe sikur ja ben MUUUUUUUUU! :)
Me leje, kerkoj te me hiqen mua 500 pike e te jipen ty, vetem tflejsh rahat :p
UN do te angazhohem qe te kap sa me shum moderator dhe administrator duke thyer rregulloren,,dhe kur te behen 3 vrejtje,,ai do shkarkohet nga stafi urrgjentisht,,,,
nuk njof asnjerin dhe sdua perkrahje nga asnjeri,,,,kshtu qe le te ruhen te gjith,
LOL LOL LOL

Te prifte e mbara!
Une per vete toleroj se keshtu me thone qe jam tolerante e madhe :p po ato respktete me pelqenin se i kisha marre me djerse te ballit :uffa:
E kur shikoj keto qe me kane mbetur me duket sikur me ka mbteur ora ne vite te shkuara LOLLOL

Hjade te ngreme nje gote :gezuar::gezuar:qe na u rikthye forumi pa marrim prape respekte ne. Ja kemi marre doren per kesi punesh :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Komente te antareve te forumit...

Me falni per keto postime qe kam sjelle tani te marra nga nje teme ne libido po vertet kam qeshur me lot kur i kam lexuar dhe nuk duhet te humbin LOL
Vetem per : +18 :D


e kan shpikur me duare kete? me gjuhe? me buze? me qime :D

apo thjesht si dru keshtu?

Mire qe e kan mendjen djemte vetem tek ajo LOL LOL LOL LOL
Vdekshin ato femra qe perdorin kto gjera :p Na nxoren ne pension looool
iiiiiiiiiiii sa e shpifur o zot
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Komente te antareve te forumit...

Vazhdimi ....

Thojshin plakat: ''Burre e gru - mish e thu'', dhe garant e kishin per ate se mes te dyve duhet te egzistoje aso marredhenie ku cdo gje qe i ben te lumtur eshte lehtesisht e perdorueshme. :byca:, madje edhe ne librat fetare shkruhet: ''Perdorni dhe beni me grat tuaja gjithcka qe ato i bene te lumtura dhe te ndjehen mire''. :djelli:Ne kete drejtim thuajse i eshte dhene nje liri e pakufizuar perdorimesh dhe veprimesh ne brendesin e ciftit si cift. Pra nese eshte e nevojshme edhe ky dreq vibratori :p Megjithate kam pershtypjen se nese jetes tone dhe marredhenies ne cift, marredhenieve seksuale dhe rendesise se tyre, iu kushtojme vetem gjysmen e vemendjes qe ja kushtojme bisnesit apo punes se perditshme kam pershtypjen se vibratorin o do e hudhnim ne kese berllogu o do e lenim mbi televizor ne vend te lules apo per dekorim :lol:
Jam i bindur se vetem pak po te perdornim fantazin tone, per ta permiresuar jeten tone kuptohet, gjymtyret e trupit por edhe ambientet brenda shtepise tone jane te mjaftueshme per te arritur ne fantazi te cilat veshtire se do arrinim ti perdornim gjate tere jetes sone. Pra lloj-llojshmeria e kenaqesive eshte aq e madhe se vetem fantazia e dobet qe kemi apo cytja e dobet e jona e bene ate lloj-llojshmeri te varfer.
Ne nje shtepi nuk ka vend per dy zot shtepije :lol:

Po ndonje zevendesim per ate Zogu-n LOLtuaj ka dal apo si do e ndjenit ju prezencen e tij ne shtepi si konkurrenc.:puth:

Meq per bilbilin tone eshte vibratori por per zogun tuaj si i thuhet atij zevendesuesit se kam harru :lol:. Perdora logjiken por nuk arrija ta perkufizoja rreth e qark te terin :pP: Kepi i shpreses se mire (mu duk pak), thithator, glabrator, respirator, :qeshje: lulja mishngrenese LOL shpella e gjarperit :syze: foleja e cukapikut :pburimi ku burreria dhe ligjet bien ne uje :syze: jo, jo, nuk eshte mire :isterik:do konsultoj edhe leksikun popullor por edhe ju t'me ndihmonit sdo benit aq keq :gjujpeshk:
hahahahahhahahahaahahahaha LOL ..........miku im un e ti e brezi yn ska pas as emra e as e dinte se cishte nje biznez i tille :)....ne jemi rritur duke ushqyer nje fantazi te pashprehur te pa then.......Ne shperthyem pa ndihmen e asnje vibratori e as thithesi apo strofulle LOL...........Fantazia jon ushqehet mire..........Vibratora e aspiratora apo ku e di un cfare tjeter :p.....nuk jan pune per ne jo, jemi rritur pa to, e jemi akoma edhe me te lire
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Komente te antareve te forumit...

LOL Sensu me shkaterron LOL ... Je fantastike :kiss

kam familje gangsterash :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Komente te antareve te forumit...

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?
Gjithe lagjia e mori vesh qe mu bllokua makina .....sa te shpejt qe jane ne informim lajmesh :p....por se di ne e moren vesh qe e mora prap makinen...jam ne dilem :p
Normal je bere tmerri i tyre del ti me makine nuk shikon as qente rrugve spo te shikonin dhe direkt e kuptuan qe te kane bllokuar makinen LOL LOL


Jam i qete sot dhe me vjen mire
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Komente te antareve te forumit...

[h=2]Sa kg peshoni dhe sa jeni te gjat?[/h]

Boh unë më duket se kam hyrë në ujë
Kam filluar të plakem me sa duket , por mendoj se jam jo më i gjatë se 1.65 edhe rreth 90 -kg. Ndjehem shumë sexi gjithsesi
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Komente te antareve te forumit...

Vipat pa makiazh
Ngaqe perdorin lloj lloj kremi i osht bo ftyra si shull kepuce kur rrin pa kremra :p
Madonen hera e par se e shikoj me ata dhemb uu duket si urith !!ani ketyre i thon yje !!tani ekuptova se dhe un qenkam yll:zogmelule
Kisha pasur deshir te shoh Lady Gagan pa makiazh ...te vertetoj qe nuk esht femer hahahhaha. :p
Uaaa une natyrale jam me e bukur se keto vipset kur jane natyrale.
Lisa Kudrow

qeka si gjyshja ime
Dhe themi ne qe keto i ka bere zoti te bukura ,LOL natyrale qenkan tjeter per tjeter sidomos Britney Spears me habiti.
ue me ket te funit na hoqe urine ,as buke spo me hahet me
na hape barkun zzinna
Mendo po te na bejne ne vajzave normale tualetin qe i bejne atyre, jo yje holliwoodi po te kaluar Yjeve......Astronomike fare dalim


Qyqa sa te shpifura. E vetmja qe ishte ok eshte Penelope. Te tjerat per kosh.
Po ajo Monika e Friend ueeeeeeeeeee sa e shpifme.
ahahahahahahahaha mos posto me Sweetzina se ua preve oreksin meshkujve per te pare tv hahaha

Ato qe kane tiparet e bukura ngelen te bukura pavaresisht se dhe mosha ben te veten per ca
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Komente te antareve te forumit...

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?Qe sapo zbrita ne Durres u zhvirgjerova LOL LOL
Nga ana shpirterore flisja te mos keqkuptohet rob i gjalle :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Komente te antareve te forumit...

[h=2]Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?[/h]
vetem ne shqiperi te ha grereza .....kalon ta ben me dore..thote:ckemi ca bone??hajt se po te kafshoj pak :p
njerez qe vene foto ne fb duke u puth...sa katunar...si ato adoleshentet qe jane te lumtur se kane dhene puthjen e pare.......apo jo...ndoshta jane te lumtur se kane kap nje cop femer dhe ju duket sikur kane bere nje trimeri....
T'i presesh thonjte nje femije qe nuk i rri prapanica rehat, eshte gjeja me e veshtire per mua...
Qe njerzit kur si mendojne gjerat mire bejne gabime te renda dhe ne tension e siper fillojne fajesojne te tjeret
pffffffffff sa njerez targe vlore
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Komente te antareve te forumit...

Gezuar ditelindjen perendeshes Dashurise, LOVE!

Ishte nje dite e nxehte korriku kur materniteti u trondit nga e qara e nje femije se sapo lindur dhe kjo qe qurraviteshe ishte Mariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Mari moj Mari te njoh pa kaluar kufirin e 30ve dhe vazhdoj te te njoh dhe si e sigurove kalimin LOL SHPRESOJ te kem fatin te te njoh dhe pas 40ve dhe 50ve e pastaj une do kem cik me shume kohe ti me engjejt ..... U befsh 99.999 vjece uroj qe te te realizohet cdo deshire qe ke ne jete (ato llogjiket kuptohet ) te jesh gjithmone e lumtur ti dhe familja jote te jesh e shendetshme te na besh shoqeri dhe te na kujtosh kohet e vjetra , Uroj qe nje dite te te realizohen ato endrra qe ke dhe ngul kembe per ti realizuar
copen e tortes qe me takon mua te lutem ma mbaj ne frigorifer nje jave speson gje e shumta te helmohem ..... do sjell nje shishe Cpt Morgan tja gjejeme fundin
(zemra e vogel do vish ke kohe hajde se do marr dy
) si ne fb dhe ketu po te pershendes me kengen me te bukur qe eshte shkruar ti thuash nje femre gezuar ditlindjen...
Gezuar ditlindjen


 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Komente te antareve te forumit...

A Ju ka shkuar ndermend te ndertoni nje lidhje serioze me nje vajz/djal ketu ne forum


uaaaa une jam e lidhur me adimin kapon e fv benit ai vdes per mua .........
Po ty nga te erdhi te paste xhaxhi ? paske pire ilacet gabim me duket , apo e ke nga vapa ? te jem i sinqert as nuk me ka shkuar mendja ndonje here te vdes per nje femer , per me keq me nje shoqe me pantollona , sic thote Jovan Bregu.


hahahah ne kemi vite ketu e nuk na ka kap vapa kaq keq ...edhe pse ndonje pik dielli na ka ren ne koke here pas here :p LOL

Forumi eshte nje komunitet komunikimi, bashkbisedimi i nje gjuhe si fillim.......Me pas mund te lindin miqesire, pelqime gjithashtu. Nuk eshte dicka e pamundur sepse njerez jemi edhe provojm ndjenja e me pas keto kultivohen edhe forcohen me realitetin....
sa xheloze je ti bella benitin e kam dhe mori fund historia ne kemi 3 vjet tashme te lidhur por une sjm xheloze me ke shkon xhaxhi benit un di qe ai me ka thene e fundit je ti per grua dhe ska tjeter ok bella...........


xhaxhi benit jovan bregu ka thene edhe nje gje tjeter me ardhte djali gjalle ne shpi qe djali tim me cupen tuaj skan lidhje ....... po ja qe ne kemi ..................
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Komente te antareve te forumit...

Rozana Radi nudo .... etj etj :D


Keto lajmet me lakuriqsine e V.I.P** Shqiptare jane cik qesharake po nxori pak pjese te shales ose gjoksit nudoooooooooo direkt ...
**V.I.P = VERY IDIOT PERSON
shenim i autorit
Ska pare Evropa skene te tille:p

Tani, nqs mjete te tjera per te arritur perpara ska, cte bej tjeter pervec se te tregoj "kostumin e Eves"...


Ne duam te shikojme te beje Kainin dhe Abelin jo te kete vetem veshjen e Eves LOL LOL LOL
Rri tashti, mos e tepro, se eshte vajze e ndershme ajo...sben keto gjera Live, direkt ose ne regjistrime klipesh:p
Nudo arrin per qellim qe i ka vene vetes:p per me shume, duhet te paguani me shume:p
Sa te drejte qe kisha o perendi e loverboy :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Komente te antareve te forumit...

Rozana Radi nudo .... etj etj :D
Rozana Radi nudo në videoklipin “Rri dhe pak”Kjo u beka reklame vetem gjokseve ... si duket reklamon kirurgun plastik te kete sa me shume femra qe te vene ....

Sa e trashe !!!!
Sikur eshte e para kjo qe i ka nxjerre , pastaj tjetra do me i ajros do ti reklamoj per ato merr me shum lek ajo ..ti rroj selikoni asaj ishalla si bie ..
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Komente te antareve te forumit...

[h=2]Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje[/h]
Duket njeri i qete ...
Nuk i ka dhene drejtim jetes apo jeta kesaj :p
Ky lart ishalla sta ve syrin se e ka te keq fare .. LOL
sy jeshil mooooooooo :p
te kafshofte macja hunden

Love si shikon me sy mbyllur LOL LOL
Kam pershtypjen se eshte burre sexy,por qe nuk e shfaq shume.. e mban perbrenda LOL
Antare e re por po na arrin ne postime
kjo gloom eshte nje kjo....nje mistrece,nje grifshe...pupupupu LOL
Hahahahahah sensuu,sa me sy te keq me paske:p....Sensuu gjithmone ne humor....
shume fare.....edhe ca ka me qesh mi goc...tu duk humor..kjo goc qesh pa lidhje....ahahahha puuuuuuuuuuuc puuuuuuuuuuuc
Doktoresha e kalamajve me ka thene se do me beje vizite kur te shkoj ne Tr
Senssu sorry duhet te beja
..Pse me shan ste vjen turp::(...
Cyber..Si gjithmone jashte orbite....
Mendoj ky njeri ka nerva apo ti jap ndonje kile une
Uneeeeee jam bere cope duke bere extreme sports dje keshtu teoria jote deliza bje poshte :p

Do nje kile nerva e kisha :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Komente te antareve te forumit...

ERGYSI i “BB4” Dashurinë e vërtetë e gjeta në internet!Nqs je prezantuar qe ne fillim si Ergysi i BB4 normal qe ''te do''....
I besoj dashurise ne virtualitet por dhe zhgenjimit te madh qe ndodh
Master tema flet per kete zogun jo per ty ...... aman se po na keput shpirtin me keto zhgenjime
Ky lart do vrare,pastaj jam une katile
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Komente te antareve te forumit...

[h=2]Shtrihen në shina me shpresë se do të shërohen..[/h]

Në rajonin Rava Buaya në Jakarta banorët lokalë i nënshtrohen vërtetë një terapie të pazakontë në përpjekje për të parandaluar dhe shëruar sëmundje të ndryshme.
Njëra prej metodave më të përdorura dhe më popullore të shërimit në këtë pjesë të Indonezisë është e ashtuquajtura “terapi e shinave”, e cila nënkupton shtrirjen në shinat e trenit, shkruan Al Jazzera.
Banorët besojnë se energjia elektrike e shinave të trenit rrit vitalitetin e trupave të tyre dhe u ndihmon në shërimin e sëmundjeve siç janë hipertensioni, diabeti, reuma, shkalla e lartë e kolesterolit e shumë sëmundje tjera.
Kësaj terapie jashtëzakonisht të rrezikshme i nënshtrohen të gjithë pa dallim, prej fëmijëve deri tek pleqtë. Ata nuk i frikëson as treni në shinat fqinje.Marr nga kuriozitete&enigma nga fb ...
Mendja gje e madhe...Truri ne Ibiza...
Mir e kan kalon treni dhe i shron plotsisht pjes pjes koken ua ben per kurban
Ishalla nuk fillojne e praktikojne shume,do na duhet te kthejme stadiumet ne spitale psikiatrike...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Postimi origjinal është bërë nga Bianca SK

Pastaj ishte vape dhe madhe e i hypen Kerrit per tu kthyer ne shtepi.

Postimi origjinal është bërë nga SempreBarca Shiko postimin

Kerri nuk shkruhet me te madhe ne mes te fjalise
LOL hahahahah
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Komente te antareve te forumit...

[h=2]Sofra Shkodrane[/h]
Isha ne Shkoder edhe ata cunat si i keni ju pavosha te embel LOL
Taman ashti si i dua une me 4 rrathe dhjami pas koke LOL LOL
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Komente te antareve te forumit...

Tema ''operacione falas''

vetem femrat shqiptare se skan nevoj per gjera plastike, se rrin ter diten tu u marr me to edhe nga dita ne dit zmadhohen mjaftushem :)
po te degjoje bota femerore per kete zbulim qe ke bere :lexim: do marresh shperblimin cica e arte :ciaoo: por besoj se do te benin atentat mjeket se do u mirrje buken nga goja :eek:hh:
LOL Kjo nga i madhi Kitrra.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Komente te antareve te forumit...

[h=2]S’bënte seks me gruan, 10 mijë euro gjobë[/h]

ajo mbetur shumë e kënaqur nga vendimi i gjykatës
Normale kete e besoj edhe une :lol:Po të kishte qenë kjo gruaja e ndonjë shqiptari, sigurisht se nuk do ta lente kaq vite pa seks.

Kush e tha kete, ne gazete e kane shkruar?
per mua ai kishte shum dashnore.... dhe gruja e vet ishte shpifsin
Mirë ja kanë bërë dreqit : si të kesh gruan në shtëpi dhe ta lesh të vuajë ? Ky duhej futur në burg pa lere më të gjobitej
mbase ka fillu te behet gej
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Komente te antareve te forumit...

ahahahhahaha.......

Cybet me ka ofenduar mua me ka thene doktoreshe lulesh...
:(
kisha mendim te mire per te.....por me zhgenjeu :(
lol lol ...
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Komente te antareve te forumit...

Tema- Bovilla ku pine uje dhite bashke me tiranasit

Keto jane ato rrastet qe me bejne te bertas te ulerij te shaj si nuk kane pak meshire per dhite e shkreta si do shpetojne nga tiranaset :(
Pse po dhite nuk kane te drejte te pijne uje :p qenie frymore jane dhe ato :p
A nuk ju vjen keq as per dhit gjith ajo vap piqen ne djell skan shpirt kto e ee :p :p dhe kto duan te pin uje oj kta :p :p :p
Stop diskriminimit , edhe ato jan tiranas :p
Te shkretat dhi ku detyrohen te pijne uje.Ky eshte turp WWF duhet te nderhyje per kete rast smund te pine dhite ujtin qe pine tiransit ky eshte ofendim per boten e kafsheve

LOL :D
 
Top