• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komente te antareve te forumit...

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Komente te antareve te forumit...

Ju si do vepronit ne kete rast?
Aaaa lum forumi qe iu ka juve

Jo vetem te ndershem por edhe me mendje te shendoshe.

Sinqerisht une sdo mendohesha 2 here te merrja nje cader, jo se sme pelqen
shiu , jo se sme pelqen te ngrohem te thahem me te lol.
Por skam qejfe rrebeshin e shiut e te lagem kot.
Keshtu cadren me te madhe mundesisht e me te bukur,
pastaj te nesermen qete e qete mund te ia ktheja.

Eshte sikur te ikesh ne xhami te lesh kepucet e tua e te mos i gjesh me

Mos do dalesh kembezbathur qe aty.
LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Komente te antareve te forumit...

Femrat e mbajne sekretin veetem 32 minuta!
Se di mua me thone.....gur varri per sekrete
une gur varri spash kun ahahahhahaha veq autostrad :p
Ueee paskemi thyer record:kercim:

Une vetem nese skam kujte te ia tregoj e mbaj aq ndryshe ncuk LOL
Mos me thoni gje mua, jam serjoze.
Sa besnike qe jemi :p ..jemi brumosur aq mire sa jo vetem qe e shperndajme sekretin ,por i shtojme dhe disa doza fjalesh me teper ,thjesht per ta zbukuruar pak me shume :p

ncnncncn Femra 32 min. dhe mashkulli 12 min.:p
hahahaha Katia mire thua,..se jane bere me keq meshkujt ne kohet tona,..ska tabull me te ulet per mendimin tim se kur shef ose degjon nje grup shokesh meshkuj qe derdellisin fjale femrash..derr gerr verr,,,su shkon hic,..:p:pp..
te pakten femra i thote me fines,.me rim muhabetin...e mbi te gjitha ka sensin e pershtatshem duke pire nje kafe duke bere dy llafe ,..me shoqern e vet...ahhahahahah...
C'ja fusin kot edhe keta me statistika.. thua sikur cdo gje qe publikojne jane te verteta
Varet nga personi sesa gjinia. Kam dy shok qe jane njeri BBC World, tjetri EURONEWS!
 
Last edited:

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Komente te antareve te forumit...

Tema : Vajzat shqiptare e nisin jetën seksuale në moshën 13-vjeçare

Origjinale Postuar nga GLOOM
P.S Forumi eshte i hapur per te gjithe,citimi ska ligj kujt i behet e kujt jo,ste jap sugjerime ty se je moderatore ,je nje rang me lart ''zgjuarsie''...Ti nqs ndihesh e shtryllur ne debat ,terhiqu,nuk eshte e thene te shkruash ne cdo teme...
Origjinale Postuar nga Snow Hristina
e zogu se ty te pelqen me kriju debate aty ku ska e te duket icik vetja si komandante do te thote te tjeret ke te drete ahhahahha jo me mu keto ok !!! e dhe kur njeriu shkruan nuk bertet se sa do qe te bertas shkruan e ti ske si e degjon tani vetem nese ke forca magjike lol . Dhe sa quan modernatore sdo te thote zgjuarsi goce tani hajde shif posto ndonje teme matane mos me lodh kot plzzz bye bye.
Origjinale Postuar nga GLOOM
Snow ti je shembulli tipik i temes ne fjale,besoj shoqeria ka ndikuar ne kete sjellje qe ben??...Nejse e le me kaq...Ajo qe doja te thoja e kam thene..kalofsh bukur e nderuar e meso te sillesh pa revolte me tjeret,se nqs sot te leshoj dikush pe,sdo e beje dikush e te ardhmen...Sugjerime,keshilla kemi nevoje te gjithe,por vetembushjen e kemi hobby ama...
Origjinale Postuar nga Snow Hristina
ahhahahhahahahahahha o cme bere me qesh lol e paske mar shum serjozisht forumin e virtulittin ti loooooool o gloom sdo te thote asgje me qen modernatore hello e di cfare do te thosha vetem dicka lesh me qime moj fatime po e kape mir po se kape ska gje dhe kujdes ato jam un shembull tipik mos ngatero kekun me byrekun mir zonjushe gloom
 

arch_modern

tHe WoRlD iS mInE
Pe: Komente te antareve te forumit...

postuar nga LOVE te tema: cfare ju ka bere pershtypje sot?---------- Post added at 06:08 ---------- Previous post was at 06:04 ----------

tema: Duke folur pas shpine

po varet se ca kane fol.......maksimumi do i terhiqja zvarre neper lagje LOL
hahahahahahahahaahha,,..ne fakte e meritojne,..po thuaj ti por kur jane dhe femra te shendosha,..nuk ka dumdum qe i terheq..LOL LOL..
hahahahahaha,.....kam qesh me lot

---------- Post added at 06:11 ---------- Previous post was at 06:08 ----------

Tema: preferojne burrat qe bejene pune shpie!

Te jete i afte ne shtrat se punet e shtepise i bej vete,ose do ta tradhetoj(hahahahaha).

16 vjece ke shkruar qe je ti gocaqejfi? :mendim:


---------- Post added at 06:21 ---------- Previous post was at 06:11 ----------

Boooo c'me frymezut me kete temen amon...po e shtoj dhe nje te fundit...nder te preferuarat e mia:)

Titulli: Jeta eshte arsimi!!!

po e vertet te mos mesosh jeta eshte lop qe jep 30 litra qumsht
dhe te mesosh jeta eshte e cmuar
Dmth ata qe kane dale me 5 marrin nga 30 kg qumesht cdo dite?
Edhe falas???LOL LOL
Sa me fattttttttttttt :D
po te marresh 5 kot e ke shkollen me mire shko me kullot me lopen dhe me fat eshte qe merr qumesht falas
S'ka shanse Arsimi te jete JETA. Sepse Arsimi eshte mashkull, e njoh, ka qene ne nje shkolle me mua. Kurse Jeta eshte femer, anetare e ketij forumi :lol:
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Komente te antareve te forumit...

Tema: Austri, hapet shkolla e seksit, 2200 USD pagesa në semestër..

Ncncnc tani une po lodhem me kete shkolle, del tj e te thoje e kam noten 10 me yll ketu te bie pika LOL

E forte qenka se paska edhe detyra shtepi...u ka ik truri :(
te lutem
p.s. hiqet postimi, nuk mbyllet shkolla:p
edhe dyqan shesim hale mungon :(
hahahahahahaha,..pse ke pare kunde ndonje shkolle te marresh dipllom pa detyra shtepie,..apo pa praktik..eh..LOL..shkolle eshte dhe kjo vec se per gjera qefi..hahahahahaha,,ku ka me mire..mos behi paragjykues ska lezet,,ky muhabet...:p:p..hahahahahLOL
Mori ai qe do dal e te te thot ben shkoll per sex LOL LOL jo per menaxhim biznesi LOL LOL LOL


---------- Post added at 14:54 ---------- Previous post was at 14:40 ----------

Tema: Seks me 900 meshkuj ne 9 vjet!

Kjo dashka nje makine seksi...dhe nuk di pse thote se kerkon dashurine e vertete, kjo dashka makine te vertete...
Mos te raft per dere kjo , se duhet me thirr argat çdo nate me te ndihmu me ja ba qefin .
Adini gje ka hyr ne librin gines kjo :p :p :p
kjo si shtrig..me trembi..
mos me del naten enderr lol
 
Last edited:

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Ida, me duket ka qene tek tema e One Night Stand... Dhe Sensuu e ka thene me ironi kete, si gjithmon (apo jo sensu... lol)

Atehere t'ju rikujtojme, do sjellim komente nga tema te tjera dhe nuk do komentojme komentet e komenteve :)
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Cfare mendoni per meshkujt tullace
sa mund tju merdhif tulla tani ne dimer LOL
Tema-اmenduria e fundit në Facebook, mund të postoni mesazhe pas vdekjes.
Mesazhi im :
Me ndihmoni nje krimb po me ha syrin e majte dhe nje gjarper me vertitet ne kembet ka rrene ne dashuri me duket LOL LOL LOL
LOL
 

Chocolate

Vrasese_Kufijsh
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Oj nen sa kam qeshur LOL LOL LOL

Tema "Vendi me ekstrem ku keni bere sex"

Vend ekstrem nuk mendoj te kem bere dashuri apo sex ne ndonje vend shume ekstrem.....por si vend te vecante qe eshte i ndaluar eshte ai i zyres :D

Ne pergjithsi jam shume tradicionale, dhe jo shume trasgresive, e vendet si banjat e lokaleve e vende te tilla nuk me pelqejne, jam pak paragjykyese per kete.
Por ne hotel, si ashensor , ne det, ne vark edhe ka ndodhur :p
Ndertesa me e larte ne Elb 9-kateshe eshte dhe ashensori e ben nga fillimi ne fund ne me pak se 1 min, bravo lepurushit tend LOL
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Komente te antareve te forumit...

Nje nga prezantimet me komentet me mikpritese qe kam lexuar:LOL :LOL

atehere GOCQEFLIE prezantohet:

Jam Jetmira nga burreli,jam 16vjec

Quku i uron mireseardhjen:

Mire se erdhe burreli mbahet per vajza qejfit

Lost, e keshillon:

Ti mire se erdhe, por e mira ishte te prisje dhe nja 2 vjet sa te mbushje moshen, se ketu te prishin akoma pa hyre mire, lol

Karamelezana shume mikpritse...por ja paska lexuar gabim emrin:

Ja kalofsh sa me mire, qeflleshke:eek:hh:

Dhe Burrelsi habitet dhe e pyet:

Pash nerin kur na qeka bo burreli me goca qeflie se na habite ti ?!

Por goc qeflie eshte plumb ne pergjigje:

E eshte bo se nuk e dike ti mor dak,s'kam nevoje per kritkat e tua,qenke me lope me duket filo thirri mendjes.

Hostel avokat mbrojtes:

Nese ty njeri te ben nje kritik eshte me lop ??????

NDersa Rendex ka hallin e tij se meret me dele:D

Po ne qe jemi me dele na lejohen kritikat? :LOL

Yellow Redhead:

edhe qejflie edhe garipe u kenaqa ma kadal ma kadal :LOL

dhe e mbyll zhigolo duke i uruar ne gjuhe aliene per gocen minorene:(

bienveny mon ami , plaisir.

P.S. nuk u benin citim komentet prandaj thjesht i bera copy paste:)
 
Last edited:

Chocolate

Vrasese_Kufijsh
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Tema "Perdhunuan Dhine, i zoti kerkon qe te martohen me bagetine" LOL

Edhe vete titulli i temes te shkrin. LOL

Ve po si ka mundsi qe e paska perdhunuar dhin ky :( Kam pershtypjen se ka pas ndihme per perdhunim pasi dhis po i hape kembet ajo ul bishitn posht, po i ngrite bishtin mbyll kemebt, kshuqe vetem se perdhunon dot do ket pas patjeter nje bashkpuntor ne kte ngjarje te rend qe paska ndodh LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Rendex,sa info qe ke dhe ti,ne material thot dy burra...
Normal moj se nje njeri i vetem se perdhunon dot dhin se se le ajo jan tinzare dhit moj skapen kollaj LOL LOL LOL
Rendex mbylle ore gojen se po te fusin femrat ne kurth dhe po te nxjerrin te palarat rri urte LOL LOL LOL LOL
Marova tu qesh sonte. LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Tema: Sex me person me ngjyre???

Gorgona me date 11/10/2009

T'ju them te drejten nuk jam aspak raciste ndaj zezakeve,por problemi im eshte se me sa di un ato mbajne nje ere te paduruesh,me djerse,plus kan dhe permasa jo te pranueshme per femran shqiptare...me falni ndoshta nuk kam njohuri te duhura per kete,por keshtu kam degjuar dhe ne baze te gojdhenave po pergjigjem...

Hartini me date 11/10/2009

ç'permasa mi goce , ça jane keto gojedhena !!!!
Mos valle do te thuash qe ne te bardhet qenkemi inferior!!!!
Nuk e kam ndermend te dorzohem pa fakte . Ke fakte ?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Suksesi britanik i Rita Ora

Jo shum mir se ka mbajt mend shqipen edhe pse te qalum prap se pra se ka harru, un kam ca familjar se kan emigru atje per 5 vite, dhe gjith fjasin gjuhen angleze, sikur ti kish lind princesh Dian bejn:qesh:
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Komente te antareve te forumit...

70-vjeçarja e virgjër në kërkim të shpirtit binjak: “Jam e gatshme të humbas virgjerine''

Ndoshta vuan nga skleroza,smban mend gje kur e ka bere... Gloom
LOL
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Komente te antareve te forumit...

Tema:Kuvajti fton 16-vjecarin shqiptar :Di permendesh 600 faqet e KuranitMorena:
Un doja te pershendesja Lover me postimin e tij!

LoSst:
Pse ku jemi ketu tek tema pershendetje nga forumi...
 
Last edited:

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Komente te antareve te forumit...

[h=2]Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?[/h]
Ankesat per ironizmin tim...Ku bazohen iher me keta akuza?Bahhhh Skam pare...Skam cthem tjeter vec : Nese nuk do pergjigje ironike atehere mos bej pyetje idiote...LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Pe: Komente te antareve te forumit...

[h=2]Atë, që disa urrejnë më shumë për pushime. Ju çfarë urreni për pushime?[/h]
Urrej pushimet All iklusiv se pastaj vij me 3 kg me teper se kam shku..po prap e bej te njejtin gabim cdo vit lolol
nuk ndryshojn katunarët si puna jote , kudo qe shkojn e mbushin pjaten me buk si gradacel kineze , mashalla te gjat dhe ne koh rekord :p :p
si gjithmone e qan me lot ,,nga nje extrem ne tjetrin ,,,kur flet per vete :p[h=1]zhigolo[/h] 11 Orë Më Parë #15496 normal pra, je mo e mira , pak obeze po ska prblem mjafton te reduktosh pak gradacelat lol


[h=1]Endrra[/h] 11 Orë Më Parë #15482 boh ,,,te krahasohem une me ty...jo mer mos me be komlimenta se nuk me shkojne fare :p


[h=1]zhigolo[/h] 11 Orë Më Parë #15481 te dy pra. te dy :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Komente te antareve te forumit...

KiSs..

Gloom said:
:love::puthjee: Cyber...zhigolo

3 Orë Më Parë #15541 ça gjirokastrite qe je lol


GLOOM

3 Orë Më Parë Weee,shpifjeeeeeeezhigolo

3 Orë Më Parë #15544 un flas ça mshofin syt :pGLOOM

3 Orë Më Parë Po po pastroji cik xhamat:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Komente te antareve te forumit...

[h=2]Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...[/h]

Goca me thoni pak CA JU PLQ TE 1 DJAL
PARA SE GJITHASH fakti qe nuk eshte femer,pasi ato ne caste krize behen patetike dhe nk ka kesule tu mbaje tufcen e flokeve .

NATYRSHEM te pelqen ideja qe ai eshte me i thjeshte ne pretendime ,me i ndrojtur ne kerkesat qe ka dhe si gjithnje ajo cka triumfon ne bashkepelqimin e dy sex te kunderta eshte dhurimi vemendjes atehere kur ti nk e mendoja se do e kishe .TE PAKTEN SA TE PROVOHET E KUNDERTA KJO DO MBETET PARIMORE.
por mua me shume me pelqen durimi qe tregijne meshkujt dhe qetesia shpirterore qe te falin ,fakti qe vene gjithe mundin e tyre per tet siguruar nje jetese me te mire dhe jo vetem qe e cmoj tmerrsisht por edhe behem nje xheloze sqimatare.

POR NK ME PELQEN KUR SHOHIN QE VEC TYMI TYRE TU SHKOJE DREJT
shpresoj te kem qene e qarte me argumentat qe ju solla me lart
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Komente te antareve te forumit...

[h=2]Pershendetje me Kengen...[/h]
Me ket Hit pershendes Flowmaster dhe i them se te kam bere gati shkesine :p meqe je ne kurbet..........! kur te vishe pijme kaVete e shkembejme Nishanet :p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Djemte ju pergjigjen pytjeve tuaja.
Une-
Kur te dashures i dalin sh pucrra (nga ato me leng te bardhe brenda , taman ne te shpifur..) e puthni akoma plot pasion lol?

Loverboy -pergjigjet
Po si jo, ia thithi madje :lol:

LOL
 
Top