• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

Urime!
SHume te bukura te 6-ta krijimet per mua!
Vote s'do jap kesaj here. Kam një ndjesi qe i kam gjetur te 6 autoret dhe kam frike se vota mos niset nga subjektivizmi, :p

Suksese!
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

Nga te dolen 6 ty moj lol

Shkrimet te adhurueshme te gjitha, ama dashurova 3 te parat
Duke qene se duhet te votoj, kam një dileme mes 2 dhe 1
E para flet me shume per temen ne fjale
E dyta te krijon një ndjesi lemshi plot ndjenjash

Hajt votojme here tj :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

aaa sa krijime melankolike qenkan. imm nuk di per cilen te votoj!!do i rilexoj edhe një her tjeter pastaj do vi me votim.Sukses krijusve te rinje.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

Nga te dolen 6 ty moj lol

Shkrimet te adhurueshme te gjitha, ama dashurova 3 te parat
Duke qene se duhet te votoj, kam një dileme mes 2 dhe 1
E para flet me shume per temen ne fjale
E dyta te krijon një ndjesi lemshi plot ndjenjash

Hajt votojme here tj :D
Ke te drejte 5... jam ngatrruarvme fotomanine...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

Une thash sdo votoj :p por nejse, e dhash një vote .. Nuk kuptoj pse nuk voto askush ketu.. Ore do votoni ju apo si e keni halllin ?? :mad::mad:..

p.s. Isha midis 2&3, votova 2 :)...
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

Votova.....2
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

Une thash sdo votoj :p por nejse, e dhash një vote .. Nuk kuptoj pse nuk voto askush ketu.. Ore do votoni ju apo si e keni halllin ?? :mad::mad:..

p.s. Isha midis 2&3, votova 2 :)...
Pa merak do vije dhe dita jote e do fitosh edhe ti :p

Gjithsesi votova 2-shin, kush e ka bere me ka një shume te madhe borxh :p, sepse gjithsesi mund te ishte shtjelluar me shume sepse ishte fantastique :)

Ai kanvansi tek e para me prishi pune, e si perfundim smora vesh as cf ishte.
 
Last edited:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

Pa merak do vije dhe dita jote e do fitosh edhe ti :p

Gjithsesi votova 2-shin, kush e ka bere me ka një shume te madhe borxh :p, sepse gjithsesi mund te ishte shtjelluar me shume sepse ishte fantastique :)

Ai kanvansi tek e para me prishi pune, e si perfundim smora vesh as cf ishte.
uaaa po 2shi isha une mi :p.. te shkoj vota dem :p(shaka)

kanvas- ajo tabela bardhe qe pikturon piktori . Jah tek e ke :D...

 

Aver

VIP
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

1-Simfoni Natyre

komentin një here tjeter...
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

4- fjali shume te gjata dhe pa shenja pikesimi nder to qe bejn te humbasesh ne një pike
1- humbe interesin tim qe te 'dielli gentleman'
2- vargje te thjeshta, bukur renditur mendimet
3- shume e bukur (nuk me pelqeu vetem pjesa ku rendit ngjyrat 'e verdha, portokallia, jeshilja...' bho) dhe si fanse e poezise qe jam, do kisha votuar ate, nqs sdo kisha lexuar 5en :)
bravo sheqerke haha, ke voten time


nuk kam as idene me te vogel se me cilet anetare te lidh krijimet, është hera e pare qe ju lexoj :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

3-Ngjyra…..ne vjeshte me beri per vete ky shkrim :)

Ps...sikur me ylber e kishin pas gjith mo lol

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top