• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komento foton.

Lauri

Anunnak
Perdor librat se askush nuk lexon.
Librat jane baza.
Nuk kane limit ne peshe.
Cfare po bejne studimet tuaja?
Konservoj konoshencen.
Keto jane themelet.
Potenca e dijes?
Librat jane gjithmone te vleshem.

Cfare ju bije ndermend duke pare kete foto. Komentoje me pak fjale
Ps. Jemi ne kuader te filozofise :)

FB_IMG_1573736834573.jpg
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Nje bazament qe pi uji...
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Dukesh qe ke dicka ne kasafort ti jana 😉
Me pelqej kjo shprehja jote👍
Flet me hader apo ngaqe "njeh" modelin e kasafortes?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Tek foto e @Lauri -it shikoj,nje fare antikiteti dijesh dhe kulture. Me udhton ne te kaluaren e larget njerzore,sikur thote: ej,koha ecen,stinet nderrojne por ne jemi ketu per t`ju treguar ju,hapat e kohes.

Ja e solla e nje une.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Foton e @Lauri -t e lexoj keshtu:
Nje ndertese me kollona betoni mund te shembet, ama nqs themelet jane prej libri Jo.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Por mund te kete dhe 1 kuptim tjeter.
Injoranca nuk e di qe librat jane per tu lexuar jo per tu ngujuar ne llac! 🤔

Dhe 1 kuptim paksa arkiekte qe i jep urdher inxhinjerit:p: Trust me I am an architect! just put the books like in my drawing. 😎

Mund te listoj dhe nja 10 kuptime te tjera.
 
Redaktimi i fundit:

Lauri

Anunnak
-Konoshenca ben ndertesa edhe pa kollona..

-Muret do rrezohen, por themelet jo.

-Kur nuk do ti lexosh, atehere konservoj per brezat qe vijne pas.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Pyta nje shoqen time dhe ajo komentoj....
Mbase do sherbejne aty.... :)
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Desa kjo fotoja qe solle ti gjeja e pare qe me sjell ne mendje eshte...
"Kur te varin ne litar edhe send te jesh nese nuk qan djeresin...."
 

Lauri

Anunnak
E solli @NeVertiti (shih lartë)..
Unë komentova, po se di pse del si postimi im!!!
Del si post i joti sepse ke fshire ne pjesen e siperme [/QUOTE]
Duhet te qendrojne ne fillim dhe ne fund te postimit.
[/QUOTE].............[/QUOTE]
 

Lauri

Anunnak
_Funeral mortuor.
_Liber qe nuk hapet, dije e vdekur.
_Injoranti te fut ne dhe.
20191115_090526.jpg
 
Ky muri simbolizon gjendjen ne te cilen mund te qendron nje shoqeri .
Edhe pse arritjet ne shkence dhe ne teknologji jane ne kulm per mendimin tim une boten e shohe ne kete muri me blloka sic i kemi shtepiat ne , pjesen e siperme te fasduar me tulla te arit , poshte me kompjuter qe mban shume njohuri !
 

Lauri

Anunnak
_Rebelimi eshte me i dobishem se i demshem.
_mendo ndryshe nga te tjeret.
 
Redaktimi i fundit:

lovely

Anëtar i ri
loti saj njomi pameshirshem pocin e drites dhe i dha asaj sy per te pare e veshe per te degjuar

shurdhmemece e sheruar
 
Top