• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komento foton.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ky eshte spostuar qe mos te digjen dhe ata 6 te tjeret qe eshte nje selfless act.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ose ose “Ndonjehere eshte e rendesishme ne jete mos me ec ne vijë te drejte.”
 

Lauri

Anunnak
_shmangu te keqes.
_mos u beje ortak me rob te kqinje.

FB_IMG_1574249908886.jpg
 

Lauri

Anunnak
Pse vetem per mu? aty nuk jan tre kunja
sme duket i drejt interpretimi jot
shpeto lidhjen!
U keqkuptuam ateher.
Shkeput linjen ne rastin konkret.
Po un nenkuptoja lidhjen mes dy personave. nqs gjerat nuk ecin si duhet, me mire shkeputu para se te jete vone.

Besoj duket qarte tani.😏
 

Lauri

Anunnak
Komentoni foton:
- Dua nje burre perfekt.
- Egoiste.
- Pjese kembimi per burra.
20191125_195703.jpg
 
M

Morfina

Te gjitha sipas kendeveshrimit te vet.
(Moj me ke je ti me miun a ariun?!)
Beje rolin sikur femra eshte perfekte e do te ndreq dhe mashkullin,shuj se keshtu jemi ne,afer perfektes dhe te gjitha biles😝😝😝,se u behet qejfi keture pastaj🤣🤣
Ktu eshte e bukura te pranojme qe sjemi perfekt :p
 
Private conversations
Help Users
    Top