• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komento foton.

M

Morfina

Hard work🤣

-Sado lule ti sjellesh,sado serenata ti kendosh ,po erdhe era parfum sekretareje,kembet nga dielli ti kthen shortja😝🤣🤣🤣🤣
Mos i trego te gjitha lere vend per elementin e suprizes. Qe kur ti vi mos te di nga i erdhi si qysh tek 😂😂
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Lauri

Anunnak
@Senseo & @Ivy keni edhe nga nje post tjeter atje tek une. Sillini ketu se jane post te goditura 👌
 

Ivy

Ishte dikur.....
Ah sa pune i duhet femres se shkret me u marr me mashkullin.Gjithe jeten ne kerkim te trurit te tij.Dreqi e mori nuk paska shenja ne asnje qelize.
 

Lauri

Anunnak
-zhgenjimi i nje femre.

-mashkulli gjithmone prob. per femren.

-dua nje burr me porosi vetem per okazione.

- E pa afte te beje nje burre, cofte edhe prej kaucuku.
 

Lauri

Anunnak
_Xhelozi?
_Perbuzje?
_Adhurim?
_Liri e tepruar?
_Modernizim?
_Shfrenim_shthurje?
_Shprese?


FB_IMG_1575467329255.jpg
 
Shikimi i tyre tregon pak xhelozi, pak adhurim e pak shprese.
Nese nuk do ishte keshtu ato do e injoronin.
Fakti qe i kane drejtuar shikimin do te thote qe dicka ka ngacmuar kureshtjen e tyre, dicka shume me teper se thjeshte nje shikim,
Sepse shume mire mund ta kishin pare me bisht te syrit nese nuk do ti pelqente.
I ka pelqyer ndaj dhe e kane pare.
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ivy

Daisy

Anëtar i Respektuar
Shikimi i tyre tregon pak xhelozi, pak adhurim e pak shprese.
Nese nuk do ishte keshtu ato do e injoronin.
Fakti qe i kane drejtuar shikimin do te thote qe dicka ka ngacmuar kureshtjen e tyre, dicka shume me teper se thjeshte nje shikim,
Sepse shume mire mund ta kishin pare me bisht te syrit nese nuk do ti pelqente.
I ka pelqyer ndaj dhe e kane pare.
imagjino ta shifnin me syte e nje mashkulli 🤔
 

Lauri

Anunnak
Shikimi i tyre tregon pak xhelozi, pak adhurim e pak shprese.
Nese nuk do ishte keshtu ato do e injoronin.
Fakti qe i kane drejtuar shikimin do te thote qe dicka ka ngacmuar kureshtjen e tyre, dicka shume me teper se thjeshte nje shikim,
Sepse shume mire mund ta kishin pare me bisht te syrit nese nuk do ti pelqente.
I ka pelqyer ndaj dhe e kane pare.
"Linguaggio del corpo" tregon gjithcka ne menyre spontane.
 

Lauri

Anunnak
‐Me trego me ke rri te tregoj kush je.
-Kshu eshte kur ju kalon kufirin gjerave.
-Delet kane frike nga ujku, por cobani i ruan qe ti haje vete.
-Ujku me cobanin jane nje.
FB_IMG_1575878309523.jpg
 

Lauri

Anunnak
Qeni eshte i ndjeshem ndaj nje fatkeqesie te pa pritur.🤔

FB_IMG_1576507157911.jpg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
‐Me trego me ke rri te tregoj kush je.
-Kshu eshte kur ju kalon kufirin gjerave.
-Delet kane frike nga ujku, por cobani i ruan qe ti haje vete.
-Ujku me cobanin jane nje.
Shiko fotografinë 1704301
mos ixbesoni cdokujt qe ulet gju me gju me popullin. Sdi pse po mu kujtua Edi Rama keto dite. duke u hequr si popull i shkrete ama Edi dhe qeveria e tij jane ujqer
 

Ivy

Ishte dikur.....
‐Me trego me ke rri te tregoj kush je.
-Kshu eshte kur ju kalon kufirin gjerave.
-Delet kane frike nga ujku, por cobani i ruan qe ti haje vete.
-Ujku me cobanin jane nje.
Shiko fotografinë 1704301
Mos shkel ne zonen e te ligjve,se do perfundosh si ata.
Cdo qenie e gjalle adaptohet nga ambjenti ku shkel.
Behu zot i vetes,se bota sehir te ben.
 
Top