• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kometet dhe urimet per krijimet pjesmarrse ne konkursin letrar..!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Endrra

VIP
Kometet dhe urimet per krijimet pjesmarrse ne konkursin letrar..!!

Urime Call e ke meritu :)
 
Last edited by a moderator:

Ylli-1

Etnoshqiptar
Re: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

NeVertiti...me duket qe punimet ishin te konkursit te muajit SHKURT, sepse votimi per konkursin e muajit MARS akoma nuk është mbyllur.

Urime Call per punimin.
 

Love

βeℓℓe â๓e
Re: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)Urime Call dhe të gjithë pjesëmarrësve..
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Re: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Se pari Urime Call!

Se dyti, t'marte e mira pse na i nxorre emrat tani? nfund t'vitit e beje, na bere me turp :(...

Se treti, a hyri prilli?? apo do i shpallni diten e fundit te muajit?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Re: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Pershendetje..:))
Ylli1,flm per cilsimin e duhur,e rregulluam..:)
Souli,e pame te arsyeshme mos te grumbullohen shume krijime te te gjithe muajve ne fund viti.
Pastaj besoj qe është me kendshme ne cdo fund muaj,te merren vesh nga antaret autoret e krijimeve .
Sa per temen e hapur sot me 31 Mars,po Souli do postoj diten e fundit te muajit krijimin fitues te sondazhit te muajit,(30 ose 31 sipas dites se fundit muajit,nderkohe qe sondazhi do mbyllet i dite me pare)qe mos te jene shume tema te hapura ne te njejten dite,ne lidhje me konkursin,dhe data 1 e cdo muaj i bije te hapet sondazhi perkates me krijimet e reja.
Ju pershendes..!!
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Call Urime... hahah qesha me krijimin tim...gjynah me i shkurteri....urime gjithe pjesemarrsve, mjafton te marrim pjes...
 

Sunrise

Sunshine
Titulli: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Urime Calli :D..kujtova qe e kishte shkruar Quku hihihihi
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Re: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Urime Call! Te punoft mendja gjithmon.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Re: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Urime Call

Edhe pse jam akoma me idene time qe aty ku votova aty duhej te ikte cmimi
 
Re: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Urime Call, natyrisht qe e ke merituar :respekt:

Soulmind, komplimente, me pelqeu shume krijimi yt, dhe vota ime ishte per ty, zere se e ke fituar per mua :D
 

Quku

Marakli Krapit
Re: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Ku ka mend Call me ba kshi vargjesh i her ahahahhahahaha Call o kopjac :p
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Titulli: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Urine Call, pergatit arken e birres made in Shqiperia
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Kometet dhe urimet per krijimet pjesmarrse ne konkursin letrar..!!

Kjo teme ketu do te sherbej,per komentet urimet qe behen c"do fund muaj,kur shpallet krijimi fitues.
Dhe behen te ditur emrat e autove te krijimeve pjesemarrese ne konkurs per antaret e forumit.
Jeni te mirpritur..!!
 
Last edited:

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Pe: Kometet dhe urimet per krijimet pjesmarrse ne konkursin letrar..!!

Faliminers gjithve per urimin :)
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Pe: Kometet dhe urimet per krijimet pjesmarrse ne konkursin letrar..!!

Shiko se ma ke nji kafe borxh... Sa shume Reklamen e bera per ty:p
pa e ndajm cmimin per gjys maj lol :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Urime Amelcine,

T'shkroft shpirti gjithmone!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Kometet dhe urimet per krijimet pjesmarrse ne konkursin letrar..!!

Urime Sweetie .. :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Pe: Kometet dhe urimet per krijimet pjesmarrse ne konkursin letrar..!!

Urime Sweet , teper i embel shkrimi :)
 
Titulli: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Urime Ylli-1 :respekte:
Si gjithmone vota ime nuk perkon me ate qe del fitues :haaa:
Vota ime ishte per Udhetime Ndjenjash
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Komentet dhe urimet per krijimet pjesemarrese ne konkursin letrar..!!

Urime ylli shkrim i bukur.
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Komentet dhe urimet per krijimet pjesemarrese ne konkursin letrar..!!

A është kusht që shkrimet të mos jenë të publikuara me parë?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komentet dhe urimet per krijimet pjesemarrese ne konkursin letrar..!!

Urime Ylli!
Sh i ndjere shkrimi!
:)


p.s. Nevi un nuk sjell me, Lol... S'e kaperdij dot faktin qe po deshtoj kaq shume, lool...
 
Last edited:

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Po fërkoj durët për konkursin e rradhës .
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

A është kusht që shkrimet të mos jenë të publikuara me parë?

Vetoni mirembrema..!
mjafton vetem mos te jene vene me pare ne Fv..kaq,ne faqe apo webe tjera ska rendesi.

Po fërkoj durët për konkursin e rradhës .
Zhigo i mirepritur..:))
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Komentet dhe urimet per krijimet pjesemarrese ne konkursin letrar..!!

Ju falemnderit te gjitheve per urimet!
 
Titulli: Komentet dhe urimet per krijimet pjesemarrese ne konkursin letrar..!!

Urime Nicktjeter,
Ke një dell frymezimi shume te vecante, une personalisht te shikoj si një poeteshe te ardhshme me shume potencial!Je pak `e cmendur` dhe e `crregullt` ne shperthimet e tua shpirterore , gje qe normalisht është e mjaftueshme per te te dhene shtyse te vazhdosh me krijime.Do me vinte keq personalisht nese nuk do ndaje me lexuesin e gjere krijimet e tua!(Nuk e kam fjalen me lexuesit e FV por shume me gjere, me lexuesit e mire qe dine te vleresojne ne botime krijimet e tua)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komentet dhe urimet per krijimet pjesemarrese ne konkursin letrar..!!

Morenita... Me ne fund :D.. Inshallah spo len nam lart e posht tani duke u lavderuar,e duke thene qe ta kalova :p... pertej shakase,
Shume urime :)... Ke lindur per te shkruar, ...:)

:*
 
Last edited:

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Komentet dhe urimet per krijimet pjesemarrese ne konkursin letrar..!!


Kjo foto me krijon pershtypjen e panorames qe kam pershkruar

Iu flm per votat, per vleresimet e komentet, meqe me para skisha kohe , le te themi kohe :p

Tani une desha te them dy gjera, ne fakt u zhgenjeva qe e fitova
Sepse e kisha shkruar, pa i dhene ndonje rendesi, pjesen e shkurtit qe e kisha shkruar me gjithe zemer asnje se vleresoi ( rob pa dell letrar jeni :p)

Duke iu uruar te gjitheve fat me pjeset ne vazhdim, lexohemi muajin tj :p

(Soul nuk lavderohem jo se me 5 vota te shtrembera fitova, aq me duket, ka marre ylli me sh se mua :p)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top