• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Edhe nese te hedh vajin e nxeht ne vesh
Tamam loqk me hidh pak dhe te tjetri lol
Jo kjo eshte e tepert. Duhesh mi than hidhi pak edhe sheqer e perzije syni jem.

P.s.

Jam qu nkrah tdjatht. Flm ama ti mu sum pelqen :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Arfenilla

Themelues i Forumit
Po dukesh shume bukur.edhe kur ajo vertet nuk eshte e bukur🙂
 
Last edited:

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Arfenilla

Themelues i Forumit
Kjo i bjen me ja bo rrafsh oj arfe :p
Pasqyrja eshte ..po kur ta thon tjert sikur te japin shprese.se mbase ne syt e tyre dukem bukur..

pastaj un kam inat.ti perqesh njerzit per nga pamja..
Zoti i ka kriju ashtu me ate bukuri .(per dallim si kujdesen per trupin dhe veshjen)
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Pasqyrja eshte ..po kur ta thon tjert sikur mbushesh shprese.se mbase ne syt e tyre dukem bukur..

pastaj un kam inat.ti perqesh njerzit per nga pamja..
Zoti i ka kriju ashtu me ate bukuri .(per dallim si kujdesen per trupin dhe veshjen)
Ama nuk mund ta mohojme qe gjeja e pare qe shofim eshte pamja e jashtme.
Dhe nese nuk e shfaqim deep down jemi paragjykues.
Pastaj nuk thone kot “beauty is in the eye of the beholder”
 

elle

Chill
esht e vertete qe bukuria eshte relative , mjafton te shohesh shume cifte te famshme per kete
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Arfe kur zgjedh per cift te shemtuarin apo te shemtuaren, ia pafsh hajrin me te e ke jeten. Por edhe ti thuash je e bukur apo i bukur ne pamje konsiderohet genjeshter
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ama nuk mund ta mohojme qe gjeja e pare qe shofim eshte pamja e jashtme.
Dhe nese nuk e shfaqim deep down jemi paragjykues.
Pastaj nuk thone kot “beauty is in the eye of the beholder”
Po ama ka femra se vishen bukur..kujdesen shume si te duken ma in..po nuk posedojn bukurin natyrale..kjo i ben edhe tjere se nuk e njohin ..kurjoz dhe te thon bukur duket..

ps..e kush nuk e don te bukuren🙁
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po ama ka femra se vishen bukur..kujdesen shume si te duken ma in..po nuk posedojn bukurin natyrale..kjo i ben edhe tjere se nuk e njohin ..kurjoz dhe te thon bukur duket..

ps..e kush nuk e don te bukuren🙁
Kjo dmth e bukur ne veshje apo stil por jo ne pamje apo fytyre
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Arfe kur zgjedh per cift te shemtuarin apo te shemtuaren, ia pafsh hajrin me te e ke jeten. Por edhe ti thuash je e bukur apo i bukur ne pamje konsiderohet genjeshter
Nuk eshte genjeshter..po fjal shpresuese..se ne nuk e krijojm veten..e kush jemi ne te paragjykojm krijusin e universit?!
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Nuk eshte genjeshter..po fjal shpresuese..se ne nuk e krijojm veten..e kush jemi ne te paragjykojm krijusin e universit?!
Qyqa e pse qenka fjale shpresuese?
Ajo nuk po vdes thjeshte ndoshta nuk eshte ndonje yll dhe I’m sure she knows it
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Qyqa e pse qenka fjale shpresuese?
Ajo nuk po vdes thjeshte ndoshta nuk eshte ndonje yll dhe I’m sure she knows it
Po shpresuse ,sepse ajo do kujdeset me shume per pamjen e saj..ajo e din se nuk ka bukuri..kushedi sa.po nese edhe tjert ja thon.ndihet e shkatrruar(nuk eshte lehte te perballosh jeten me paragjykimet e tjerve)..cfare na kushton mi tha dikujt ;dukesh bukur?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nuk eshte genjeshter..po fjal shpresuese..se ne nuk e krijojm veten..e kush jemi ne te paragjykojm krijusin e universit?!
Nese don me e tjerr holl muhabetin nga ana fetare, e din shume mire qe rrena nuk lejohet ne kete rast :d
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Nuk them kot une qe komplimentet Jane rrena te sofistikuara lol
po kur thon vdeksha une per ty ,dhe marin fryme ende 😂😂😂....ose pa ty nuk jetoj dot dhe sa ndahen jo vetem qe jetojn por hidhen direkt ne aksion 😂😂...ose kur te thon princesha ime 😂😂 ta kesh parasysh se do jesh Hirushja😂 ehhh shume thuaj 😂😂 por kur je aguridhe beson ne kshu perrallash dhe fluturon 😝😂
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Nese don me e tjerr holl muhabetin nga ana fetare, e din shume mire qe rrena nuk lejohet ne kete rast :d
Vertet..po dhe ti thuash krijeses zotit nuk je i e bukur eshte gabim shum i madhe(nese ju referohemi fes)

pse ne fe eshte e ndalua te beshe kirurgji estetike.(perveq defekteve qe te pengoj )
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Po shpresuse ,sepse ajo do kujdeset me shume per pamjen e saj..ajo e din se nuk ka bukuri..kushedi sa.po nese edhe tjert ja thon.ndihet e shkatrruar(nuk eshte lehte te perballosh jeten me paragjykimet e tjerve)..cfare na kushton mi tha dikujt ;dukesh bukur?
Mire une nuk Po them ti thuash “oh ur ugly”
U look good eshte me e pranushme
Perfshin pamjen Por dhe veshjen stilin and so on

Vallai nuk ndihem e shkaterruar hic dhe as nuk e mar parasysh fare. Bukuria nuk eshte merite e jotja
Konfidenca eshte dicka tjeter qe fundja sta jep askush e nderto vet.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ke njata sy qe s'ja ndajne shikimin njeri - tjetrit ;)
 
Top