• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vertet..po dhe ti thuash krijeses zotit nuk je i e bukur eshte gabim shum i madhe(nese ju referohemi fes)

pse ne fe eshte e ndalua te beshe kirurgji estetike.(perveq defekteve qe te pengoj )
Spo flasim per kirurgji. Po flasim per kompliment. Psh nese eshte veshur bukur i thua me dukesh sot me e bukur se kurre me pare, se di perse! Kjo eshte tjeter gje, e tjeter gje naten me e bo dite
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Spo flasim per kirurgji. Po flasim per kompliment. Psh nese eshte veshur bukur i thua me dukesh sot me e bukur se kurre me pare, se di perse! Kjo eshte tjeter gje, e tjeter gje naten me e bo dite
Po thash pra eshte pasqyrja🙂pse te behemi ne jo te sjellshem..ja thot pasqyrja


Ps.se mu kujtu mbesa kur thash pasqyrja ja thot..

Kish pare borebardhen .dhe vjen me thot
Mua;pse pasqyrja jon nuk flet😡ajo te borebardha po 😂😂
 
Top