• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Konkursi gatimit 2020

Vajza

Copy
Staf në FV.AL
Konkursi Gatimit 2020

Te dashur anetare te fv.al, vendosem te hapim konkurs Gatimi, ku do te argetohemi te gjithe sebashku.Keni afat nga dt.1 deri dt.15 cdo muaj, te dergoni 3 foto e se njejtes ushqim.
1.Perberesit
2.Gjate procesit se gatuari
3.Pjata finale.
Gjitha keto ne privatin time.

Uroj se do argetohemi pa fund 🤗.


Tetor - peshk.
Nentor- dekorim sallate.
Dhjetor - embelsire per fundvitit.
 

Vajza

Copy
Staf në FV.AL
Konkursi Gatimit 2020

Te dashur anetare te fv.al, vendosem te hapim konkurs Gatimi, ku do te argetohemi te gjithe sebashku.Keni afat nga dt.1 deri dt.15 cdo muaj, te dergoni 3 foto e se njejtes ushqim.
1.Perberesit
2.Gjate procesit se gatuari
3.Pjata finale.
Gjitha keto ne privatin time.

Uroj se do argetohemi pa fund 🤗.


Tetor - peshk.
Nentor- dekorim sallate.
Dhjetor - embelsire per fundvitit.
@Hera Deri daten 15 keni afat per dergimin e fotove.
 

Marla

Sapiosexual!
@Darius @Marla @Arfenilla @Sensual @Ivy @Amara_La_Negra, e Kush do tjeter te mare pjes, ju Pres ne inboxin time. ☺️

:p
IMG-20201007-WA0013.jpg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Un e dua shum kuzhinen,dhe mundohem ne maksimum te bej ushqim te mir dhe te ndryshem..
Por per konkurs nuk e di a do mundem ..nese do kem mundesi po ..ama nuk premtoi..(se premtimet nuk i kam qef)
 
Private conversations
Help Users
    Top