• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Konkursi i letersise 2018

Konkursi i letersise 2018

 • 3.Qendro , mos shko!

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  12
 • Poll closed .

KAON

Anëtar Aktiv
Dhe unë mendoj se vota duhet të jetë '' treg '' i lirë, në të cilën secili mund të shpreh mendimin e tij. Besoj që asnjëri nuk duhet të "sulmoj" mendimin e tjetrit. Unë kam këtë bindje, dhe kjo është bindja ime. Mirë që ti ke tjetër, unë as që kam ndërmend të ndikoj te e jotja, por as ti tek e imja.

Shëndet.
Nuk po diskutoj fare voten, deri ktu jemi ne rregull! Mua me erdhi keq se si u shpreve. Shendet e gjith te mirat!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
A ka ngele me ndonje kembe votuesi?! ehhh
Se u mbyllen ditet me sa di une. :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Dhe une mezi po pres te shoh kush me ka sfiduar kete muaj kaq keq !! lol

Kam parandjenjen qe kushdo tjet 1shi nese merr pjese cdo muaj do dale fituesi i vitit ne fund! Esht një dore ndryshe nga c'kemi lexuar me pare! Ja rabi jo ndonje qe e kam inat :p
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Epo sdo fitosh gjithmon ti moj! Do fitoj une :D


Shaka, thash ta votoja 1 se me pelqeu shume po boll i ka 6. :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Epo sdo fitosh gjithmon ti moj! Do fitoj une :D


Shaka, thash ta votoja 1 se me pelqeu shume po boll i ka 6. :p
votoje didi ate qe te pelqen .. nese ka me shume vota merr aq me shume i meriton..
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
votoje didi ate qe te pelqen .. nese ka me shume vota merr aq me shume i meriton..
Besoj se e kam thene tek komenti im i pare, me pelqen si 1 dhe e fundit.
Ne kete rast vota sdo ndryshonte gje, e meriton fitoren.

Me pelqen te komentoj, aq mjafton. : )
 
Top