• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Konkursi letrar per 2015.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Miresevini!
Sot zyrtarisht hapet konkursi letrar per te gjithe ne, ju qe doni te shkruani disa rrjeshta.
Te iu uroj edhe nje here mireseardhjen, se kushdi mbase jeni te turpshem dhe sdo hyni ti vizitoni keto tema
apo te me dergoni ndonje pjese. Ahh ju lutem shprehni talentin tuaj duke ndjekur disa ''rregulla'' te thjeshta

. Si fillim do doja shume qe shkrimet te ishin autentike dhe te pashkruara ne forum.
.Vini edhe nga nje titull cdo shkrimi
. Kete vit do keni nje teme te caktuar (nese nuk e gjeni veten apo nuk iu pelqen) eshte edhe tema e lire (asnje teme nuk do humbet edhe nese ma dergoni pas dates se skadences)
.Brenda nje muaji do hapet tema dhe do mbyllet keshtu te jemi ne kohe ne rregull me cdo gje
. Nuk do kete nje teme te dyte per komentet keshtu sdo lodheni as ju dhe do jeni te fresket me morien :)

Duke iu falenderuar per keto minuta kohe qe i dedikuat rregullores, ju lutem me ndiqni tek temat :)
 
Last edited:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top