• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kosovari që pretendon se është Jezus Krishti, tregon se si e morën engjëjt për të takuar Zotin

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
A e ki fshesen gati ndore @Vajza , mos te sheh drenicaku mrekullin qysh ja kem prish nforum lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ti thua ti fshi perlat e mia qe moren reakcion, haha?! Dmth ti do te me ulesh reputacionin virtual 😆😂

Mfal pash Zotin, veq gjin mos qo :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kujdes karramele, gjuha shqipe keqkapet lehte :p
 

WxP

Hidrauliku
Paska pi shume amfetamine me shume se njera ktej
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ahh fjala
Ka*
Amel
E
Karamele, kshu me hynin ne bised dikur, sikur po e gabojshin fjalen lool
11953266_1176334352381896_2435147437444303178_n.jpg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kishim degjuar te huaj, por jo shqipptar me te tilla deklarata
 
Paska zgjedh edhe emrin e religjionit Aron😯
Thuaji budalla ketij, Aroni ka qene prifti i pare qe ka ruajtur thesarin e arkes dhe pasardhesit e tij te quajtur aronite kane qene gjithmone bartes te thesareve dhe te mirave materiale te çifuteve.
Vazhdojne ta bejne akoma sot sepse te gjithe ata çifute qe kane mbiemrin Levi,Levy etj jane pasardhesit e aroniteve.
Hajde thuaji budalla ketij.
Dashka me mbajte thesaret ky
 
Elshani ka thënë në Vala Mala Show se është larguar nga toka për vetëm katër minuta, por në universin ku është teleportuar ka kaluar 24 orë.
E paska mesu tekstin gabim ky, ose me keq akoma, e paska sajuar gabim.

Me aq sa di une eshte e kunderta o jezusi drenices.
24 ore ne toke ka mundesi te jene 4 minuta ne univers por kurrsesi e kunderta.
Ti qenke dreq jo jezus

Vade retro satana⛔
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Eh cfare nuk u ben ky Covid njerezve....
:D :D
 
Private conversations
Help Users
    Top