• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

KQZ-OSBE tryezë për kodin zgjedhor Subashi e braktis

redi-

Anëtar i Respektuar
TIRANث- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve së bashku me OSBE kanë nisur sot një tryezë të përbashkët, në qendër të së cilës janë bisedimet për kodin zgjedhor. OSBE nga ana e saj ka parashtruar disa rekomandime për ndryshime në kodin elektoral.
Vetë ambasadori i OSBE-së Robert Bosch, i pranishëm në këtë takim ka deklaruar se një ndër ndryshimet që duhet të bëhet në kodin aktual, përkon me bindjet politike të anëtarëve të Komisionit Zgjedhor, si dhe me komisioner.
news24
 
Private conversations
Help Users
    Top