• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krasniqi: ja pse humbi kombetaria jone.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Krasniqi: ja pse humbi kombetaria jone.

jana80:

Me e drejte eshte te mbyllet tema, e kushdo te hap teme tjeter nlidhje me dicka tjeter, le te hap. Por me duket qesharake tere keto faqe, asgje me hoxhen (sepse eshte genjeshter).

Ta hapi nje teme une per Shqiperine qe fitoj, dhe tflasim per brazilin qe u eliminua nga Peru, eshte njejte ?

Sdq, stafi i din punet e veta me mire. Ndoshta duhet t'behem edhe une donator me 5 euro per tpasur respekt :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Krasniqi: ja pse humbi kombetaria jone.

ثshtë gabim sepse këtu me shumë raste është cenuar personaliteti i hoxhës.
E dyta tema kaloi në replika të tjera që nuk kishin të bëjnë fare me temën. Vërehet një tolerancë në këtë drejtim ndaj disa anëtarëve.
cfar tolerance? per cenimin e hoxhes?
 

Fly

Larguar
Titulli: Krasniqi: ja pse humbi kombetaria jone.

jana80:

Me e drejte eshte te mbyllet tema, e kushdo te hap teme tjeter nlidhje me dicka tjeter, le te hap. Por me duket qesharake tere keto faqe, asgje me hoxhen (sepse eshte genjeshter).

Ta hapi nje teme une per Shqiperine qe fitoj, dhe tflasim per brazilin qe u eliminua nga Peru, eshte njejte ?

Sdq, stafi i din punet e veta me mire. Ndoshta duhet t'behem edhe une donator me 5 euro per tpasur respekt :p
150E duhen per tu ber donator ketu, te jap un llogarine e bankes dhe jo per te fshire temen por ku shkruhet HOXHA do e bej PRIFTI.
Un o e bej respektin tamam o se bej hic
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Krasniqi: ja pse humbi kombetaria jone.

Kemi kerkuar lirin e fjales dhe kur eshte ne barazpeshe nuk mendoj se asnje eshte me i toleruar disa diskutime edhe te "forta" pranohen nga pergjigjet po te tilla dhe nga provokimet e mbrojtjet ... pra ekujliber edhe pse ne numra te ndryshem ..pormendoj qe kush lexon ne kete teme nxjerr nje konkluzion personal eshte merite e komentusve e menyra si argumentojne te orjentojne lexusin.
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Krasniqi: ja pse humbi kombetaria jone.

Ende kjo teme, eshte ketu...!!!!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Krasniqi: ja pse humbi kombetaria jone.

150E duhen per tu ber donator ketu, te jap un llogarine e bankes dhe jo per te fshire temen por ku shkruhet HOXHA do e bej PRIFTI.
Un o e bej respektin tamam o se bej hic
Po shihet ! Sdq, flm
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Krasniqi: ja pse humbi kombetaria jone.

jana80:

Me e drejte eshte te mbyllet tema, e kushdo te hap teme tjeter nlidhje me dicka tjeter, le te hap. Por me duket qesharake tere keto faqe, asgje me hoxhen (sepse eshte genjeshter).

Ta hapi nje teme une per Shqiperine qe fitoj, dhe tflasim per brazilin qe u eliminua nga Peru, eshte njejte ?

Sdq, stafi i din punet e veta me mire. Ndoshta duhet t'behem edhe une donator me 5 euro per tpasur respekt :p
Mos jep fjalen se shqiptari per fjalen e dhene pret djalin :)))
 
Top