Krijesa Njerezore

loyalx

Muslim
Femija me 2 fytyra kosiderohet nje hyjni

Familja e nje femije indiane me 2 fytyra refuzon shërimet mjeksore duke thene qe behet fjale per nje misherim te nje Hyjnie Indu'.

Femija eshte 1 muajshe dhe vuan nga nje dublikim kraniofacial, nje semundje shume e rralle.
Lali (e kuqe) ka lindur ne nje familje te varfer afer New Delhi.

Ajo hap te dy gojat dhe hap te gjithe syte, nderkohe mund te haje me secilen nga gojerat.

"Kjo lindje konsiderohet nje mrekulli per fshatin", thote Daulat Ram kryeplaku i fshatit.


explorerunivers.forumslife.com
 

Attachments

 • 3954778923-file-photo-of-girl-born-with-two-faces-in-the.jpg
  3954778923-file-photo-of-girl-born-with-two-faces-in-the.jpg
  26.6 KB · Shikime: 31

loyalx

Muslim
Femija me 8 Kembe

Femija eshte 2 vjeç .

Vajza mendohet se eshte misherimi i Hyjnise indù Vishnu.


explorerunivers.forumslife.com
 

Attachments

 • bimba.jpg
  bimba.jpg
  70.8 KB · Shikime: 30

loyalx

Muslim
Njeriu me bri

Nje shembull i njeriut me bri.


explorerunivers.forumslife.com
 

Attachments

 • gpic27.jpg
  gpic27.jpg
  42.1 KB · Shikime: 24
 • gpic28.jpg
  gpic28.jpg
  39.2 KB · Shikime: 28

braziljania

Anëtar i Nderuar
Femija me 2 fytyra kosiderohet nje hyjni

Familja e nje femije indiane me 2 fytyra refuzon shërimet mjeksore duke thene qe behet fjale per nje misherim te nje Hyjnie Indu'.

Femija eshte 1 muajshe dhe vuan nga nje dublikim kraniofacial, nje semundje shume e rralle.
Lali (e kuqe) ka lindur ne nje familje te varfer afer New Delhi.

Ajo hap te dy gojat dhe hap te gjithe syte, nderkohe mund te haje me secilen nga gojerat.

"Kjo lindje konsiderohet nje mrekulli per fshatin", thote Daulat Ram kryeplaku i fshatit.


explorerunivers.forumslife.com

Femija me 8 Kembe

Femija eshte 2 vjeç .

Vajza mendohet se eshte misherimi i Hyjnise indù Vishnu.


explorerunivers.forumslife.com

:eek:hh::eek:hh::eek:hh: e papare
 

loyalx

Muslim
Njeri Gjigand

explorerunivers.forumslife.com
 

Attachments

 • 6449f44a102fde8L.jpg
  6449f44a102fde8L.jpg
  78.6 KB · Shikime: 24

loyalx

Muslim
Njeri me bri ne Kine

explorerunivers.forumslife.com
 

Attachments

 • db957c626a8cd7aL.jpg
  db957c626a8cd7aL.jpg
  42.4 KB · Shikime: 33

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Bobo kjo me bri njehere ma hoqi mendjen :eek:hh:
 

loyalx

Muslim
Skelet gjigand nga Rakshasa Indi

explorerunivers.forumslife.com
 

Attachments

 • 26e359e83860db1L.jpg
  26e359e83860db1L.jpg
  24.1 KB · Shikime: 27
 • ef0d3930a7b6c95L.jpg
  ef0d3930a7b6c95L.jpg
  37.9 KB · Shikime: 32

METi

-=EdoLorEli=-
Bebe me pamje të bretkocës.

Kjo bebe ka lindur në Charikot-Dolackha me peshë 2KG i cili nuk ka qafë fare dhe kokën e ka të ngulitur në pjesën e lartë të trupit. Ka vdekur 1 orë e gjysëm pas lindjes.

a135frogsi1.jpg
 

METi

-=EdoLorEli=-
Njeriu me Bisht.

Ky njeri e ka bishtin 33cm, i janë refuzuar më shumë se 20 propozime për martesë vetëm shkaku i bishtit që e ka.
Familja e tij dhe ai vet janë krenarë me bishtin që e ka djali i tyre, pasi sipas tyre ai ka lindur në datiën Ram Navami "Ditën e lindjes të Perendisë Ram. Dhe thotë se disa njerëz vetëm duke i'a prekur atij bishtin shërohen nga disa sëmundje!

a135tailpa1.jpg


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=QWHW-jxxS1U]YouTube - Man with Tail[/ame]
 

METi

-=EdoLorEli=-
Bebe me tre duar.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5OzlFy6CDSk&NR=1]YouTube - deformed baby with three arms[/ame]
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Bobo ky me bisht:eek:hh::frike::frike::frike:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Shume pak e falenderojme Zotin per shendetin e mire qe e kemi. Shendeti mbi t'gjitha.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Na dhate flamen o njerez
 

loyalx

Muslim
Misteriozi Ablai

Djaloshi i vogel i gjetur ne nje fshat malor

Ky djale, quhet Ablai, gjysme njeri gjysme majmun, eshte gjetur kur ishte 6 vjeç ne nje fshat malor mes kufirit te Kazakistanit dhe Kines.

Abai eshte i mbuluar me floke te holla nga koka ne kembe dhe ka nje kafke ovale.

Mjeket dyshojne ne nje rrezatim nuklear apo nje çrregullim gjenetik per te shpjeguar kete fenomen.

Eshte e mundur qe prinderite e Abai te kene qene ne kontakt ne ndonje aksident nuklear, si vijim i ndonje deshtimi ushtarak apo diçka tjeter...Ne Kine çdo gje eshte e mundur.

Abai eshte gjetur nga nje ekip i mjekeve ne nje kamp mjekesor per femije ne fshatin Terimagash.

Ata besojne qe ai vuan nga nje gjendje e rralle dhe e pasherueshme me emrin hyperthrihos (keqformim) por nuk jane te sigurt ne asgje rreth ketij rasti


explorerunivers.forumslife.com
 

Attachments

 • ablai10.jpg
  ablai10.jpg
  23.2 KB · Shikime: 28
 • ablai210.jpg
  ablai210.jpg
  38.2 KB · Shikime: 28

ida angel

:)
V.I.P
Gjynaf,duhet te shikojm gjera te tilla pra te kujtojm se shendeti ka vlere mbi cdo gje!
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
o zot kur i shikoj te tilla gjera me rrenqethet mishi i pashe te gjitha me rradhe e u tmerrova.
 

3R1

rremujaxhije:P
Bebe me pamje të bretkocës.

Kjo bebe ka lindur në Charikot-Dolackha me peshë 2KG i cili nuk ka qafë fare dhe kokën e ka të ngulitur në pjesën e lartë të trupit. Ka vdekur 1 orë e gjysëm pas lindjes.

a135frogsi1.jpg:eek:hh::eek:hh::eek:hh::eek:hh::eek:hh:
 

3R1

rremujaxhije:P

iLirjam

Antar i fv.al
O Zot i madh..cka nuk ka :( :( sa keq me vjen per kta bebushat :(


edhe mua me vjen keq,por kto jan shenjat e zemerimit te natyres.qe do te thote,mos tallni b,,, me mua,sepse di te ju shendroj edhe ne kafsh,
 
Redaktimi i fundit:

Ledio.Style

Antar Aktiv
Shume mahnitese keto foto... komplimente per temen.. teper kurioze!
fatkeqsisht nuk kam ndonje foto te cuditshme se do e kisha postuar.
 
Top