• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Korrik 2020

Krijimet e muajit Korrik 2020


 • Totali i votuesve
  31
 • Poll closed .

Desa

Temet Nosce
🤣🤣🤣🤣🤣🤣Ne fakt strofa e fundit te fut ne vendngjarje. Ndodh nje perdhunim ne bregdet dhe une ne trurin e vajzes them: - I dashuroja keto ane e keto zeje/qe sot bisturia jote i vuri prit. Vajza nuk ndjen me kenaqesi te shkoje ne bregdet.
🤗😘
Prandaj te komenti im e shkruajta vend ngjarja, si dy fjalë..... mbase ika nga që u empatizova shumëfish? Mbase nuk do isha objektive në vlerësim?
Gjithësesi dallohet shkathtësia jote 🌹
 

sofia

Antarë i Respektuar
kaq sa ke shkruar ti e dashur bije, sikur te fusin ne sondazh te kisha votuar :p
Kisha harruar ta cekja me perpara: Cdo histori, cdo copez arti duhet trajtuar denjesisht per te permbushur edhe autorin ne nje forme tjeter emocionale per te plotesuar ndoshta boshllekun qe le pasiguria te vepra e vet. Une perpiqem qe ta realizoj kritiken objektive sepse cdo autor teksti apo poezie ketu eshte munduar per ta hedhur mendimin ne leter apo ne word dhe ta publikoje ne nje kohe qe gjerat konsumohen qe me heren e pare. Per me teper ne jeten reale e kemi shume te kufizuar lidhjen autor-lexues. Si rrjedhim le ta shfrytezojme sa me mire kete lidhje qe forumi na ofron.
 

Fly

Larguar
Kisha harruar ta cekja me perpara: Cdo histori, cdo copez arti duhet trajtuar denjesisht per te permbushur edhe autorin ne nje forme tjeter emocionale per te plotesuar ndoshta boshllekun qe le pasiguria te vepra e vet. Une perpiqem qe ta realizoj kritiken objektive sepse cdo autor teksti apo poezie ketu eshte munduar per ta hedhur mendimin ne leter apo ne word dhe ta publikoje ne nje kohe qe gjerat konsumohen qe me heren e pare. Per me teper ne jeten reale e kemi shume te kufizuar lidhjen autor-lexues. Si rrjedhim le ta shfrytezojme sa me mire kete lidhje qe forumi na ofron.

sikur te kishe qene kur shkruante Nicku se ajo vdes per kritika :D
po opinionin e ke pare me? :p
 

sofia

Antarë i Respektuar
sikur te kishe qene kur shkruante Nicku se ajo vdes per kritika :D
po opinionin e ke pare me? :p
Jo, vetem "Open" me pelqen te shoh. Ndoshta ngaqe e drejton nje femer, ndoshta ngaqe debati eshte me konstruktiv.
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Shkrimi "Pa zemer" ishte shume intersante dhe te ben te mendosh thell per ate qe ka dashur te shpreh autori. Eshte si nje puzzle qe mundet te kesh 100 mendime te ndryshme per ate qe mundet ti ket ndodh autori, por veshtire se do e mari vesh njeri. Te lene me nje kuriozitet shune te madh!

Po ashtu dhe "Aishja" ishte nje shkrim me plot Dashuri dhe tragjedi....dicka qe secili prej nesh mundet ta lidhi me nje situate te jetes ton.
 

WxP

Hidrauliku
E ca bon ti kur boesh nervoze?
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Do doja te dija mendimin e @WxP dhe @Drejtori per poezine time meqe e kane votuar. Cfare ju terhoqi apo votuat te paren ne liste dhe nuk hodhet nje sy poshte? ;) :cool:
Do kem qen pijshem se s’ka mundesi...:p
 
Private conversations
Help Users
  Top