• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Korrik 2020

Krijimet e muajit Korrik 2020


 • Totali i votuesve
  31
 • Poll closed .

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Aishe me pelqeu shum dhe pse shume tragjike si filmat turq ..shume prekese.:( po nuk me pelqeu ai rreshti i fundit drejtuar te dashurit pak si vaket.

jam midis Ne, Iluzion dhe Banu cka mundesh. 🤔
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
O lomshi thash mos me luj pa mbaru java se sdu te fus ne sherr . lool
Votova te fundit .:p
Burri sdi ca ka votu .🤣
 

Baboon

Be a voice not an echo.
O lomshi thash mos me luj pa mbaru java se sdu te fus ne sherr . lool
Votova te fundit .:p
Burri sdi ca ka votu .🤣
Fiks lomshin e boj unë por kom gjujt peshk kaj herë në Pogradec me tonjë edhe di si ta cpeshtjell lomshin... Kur jena në vend të huaj jena të kulturum...

Se bie llafi po të isha ke ty në Durrës ma binin ke shpia të paketim lomshin edhe me i buzqëshje në Ftyrë që do me thonë (ah ti je *gur kanari si ike ene le fijet në det) 😘😘😘😘

P.S edhe mu më ka pëlqyer sh 10 seriozisht
 

Frank

The S of all F.
7.Aishja

Mishi puçkurriza puçkurriza.
Histori e trishte por pak e ekzagjeruar dhe e ndertuar jo mire.
Ai shefi rrobaqepsise paska qene legen!
Po pse mer pis ashtu se t'ia kishe lyp ta kishte dhene vete dhe sot do e kishim Ajshen mes nesh lool
Rititullim: "Virgjeria" :p


8.Iluzion

Ho hoooooooo prape me @Endrra lool pupupupuuuuu...
Kjo qenka per te prere damret kryq e terthor duke berititur me te madhe: "Zoti im Jehova me ringjall perseri" lool
Megjithate ca metafora jane te bukura, si psh: Gatim mashtrues, imagjino te kishte bere endrra bizele per dreke ate dite :p
Rititullim: "Fli fjeç te madhë, mja pe endrra" :p
 

Endrra

VIP
7.Aishja

Mishi puçkurriza puçkurriza.
Histori e trishte por pak e ekzagjeruar dhe e ndertuar jo mire.
Ai shefi rrobaqepsise paska qene legen!
Po pse mer pis ashtu se t'ia kishe lyp ta kishte dhene vete dhe sot do e kishim Ajshen mes nesh lool
Rititullim: "Virgjeria" :p


8.Iluzion

Ho hoooooooo prape me @Endrra lool pupupupuuuuu...
Kjo qenka per te prere damret kryq e terthor duke berititur me te madhe: "Zoti im Jehova me ringjall perseri" lool
Megjithate ca metafora jane te bukura, si psh: Gatim mashtrues, imagjino te kishte bere endrra bizele per dreke ate dite :p
Rititullim: "Fli fjeç te madhë, mja pe endrra" :p
Po ctaksirad ka agron berisha i ndjere qe e permend gjithkund bashke me emrin tim 🤣

Si ist bije kjo... qe kete kengen ne rinine tende ja ke knu akapela fiximit tend e 😝😝😝
 

Frank

The S of all F.
Po ctaksirad ka agron berisha ist ndjere qe e permend gjithkund bashke me emrin tim 🤣

Si ist bije kjo... qe kete kengen ne rinine tende ja ke knu akapela fiximit tend e 😝😝😝
Ndonse jam ndjere i vetmuar, ne atdhe kam deshire per te takuar.
A m'beson?! :p
 

Mennel

_/\__________________________.
7.Aishja

Mishi puçkurriza puçkurriza.
Histori e trishte por pak e ekzagjeruar dhe e ndertuar jo mire.
Ai shefi rrobaqepsise paska qene legen!
Po pse mer pis ashtu se t'ia kishe lyp ta kishte dhene vete dhe sot do e kishim Ajshen mes nesh lool
Rititullim: "Virgjeria" :p


8.Iluzion

Ho hoooooooo prape me @Endrra lool pupupupuuuuu...
Kjo qenka per te prere damret kryq e terthor duke berititur me te madhe: "Zoti im Jehova me ringjall perseri" lool
Megjithate ca metafora jane te bukura, si psh: Gatim mashtrues, imagjino te kishte bere endrra bizele per dreke ate dite :p
Rititullim: "Fli fjeç te madhë, mja pe endrra" :p
Daj voto :p , se na plase lool
 

Endrra

VIP
Titulli per muajin tjeter 😛
Screenshot_20200715-154314_Gallery.jpg
 
Private conversations
Help Users
  Top