• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Maj 2020

Krijimet e muajit Maj 2020


 • Totali i votuesve
  28
 • Poll closed .

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
9.Hijet e Ikjes....Uau, nuk kam fjale!E lexova ngadale , po zemra po me rrihte fort, e etur per te vazhduar. Metafora kaq te plota gjenden ketu, ndjenja kaq te thella dhe ajo cka merr jete eshte relaksi. Nuk e kuptoj nqs ka apo jo nentekst apo eshte thjesht fantazi, po gjithcka vesh metaforikisht mendimet per nje cast. Te pergezoj jashtezakonisht shume per fjalet e bukura, emocionet qe percolle, si dhe qe nuk perdore si teme : dashurine per ta vazhduar kete proze. Do doja qe se paku kjo te shihte driten e botimit sepse e meriton!

:)) E ndedruar @sofia zakonisht nuk rikthehem kurre ne komentimin apo dialogimin e mendimit te dikuj,qe ben rreth shkrimit tim,me lene totalisht indiferente.
Por ndoshta qe dikush kuptoj ne thelb shkrimin tim ne kete forme,dhe ky shkrim ishte i nje rendesie emocionale te vecante per shpirtin tim,dhe dikush tjeter arriti ta kuptoje thelbin,do thoja njelloj sikur une qe shkrova me beri te te citoj.
Ky eshte nje shkrim qe kushtohet dikuj shume te afert per mua.
Emocioni dhe ndjesit e mia vetem ne kete forme mund ti pershkruaja.
Me behet qejfi qe je ne mesin tone.
Te pershendes e dashur,e perrderi sa ke nje force analize ne kete nivel,flas ne pergjethsi dhe te gjitha krijimeve qe ke analizuar,,uroje te te lexojme dhe me copeza tuat ne kete konkurs.
Respekte e nderuar!!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Didi Urime! ❤ Po te mos ishte Filofobia e Deses do merrje dhe voten time 😋
Po ashtu dhe Desa 🌷
Po ashtu dhe te gjithe ju te tjeret 🤗🤗🤗
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Nuk di pse kisha pershtypjen se voten time ja kisha dhen @ZHIGO ?🤔 e paskam cu vend tjeter .
Sidoqofte urime Te gjitheve kush mori pjese .

@Vajza te kam ne shenjester tani 😝
 

Didi

C'est la vie.
Shampanjë për të tërëëë, u dehshit të gjithë ishalla :p

Për ty @Senseo ajo shampanja e Ross e blerë tek pakistani. 🤣
 
Private conversations
Help Users
  Top