• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit mars 2018

Krijimet e muajit mars 2018


 • Totali i votuesve
  16
 • Poll closed .

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
P.s. O jana hajde pra thuaji emrat se du me dit kush është krijuesi nr 3 :p
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Tani pune është keshtu une voten mund ta jap nqs Jana nuk do te votoj e te zgjedhi fituesin.

Keshtuqe Jan me te pare me te bere. : )
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
... per sherr erdhi nè minuten e fundit ncncncnc
Pse sherr?


Per veten lexova vetem dy shkrimet barazim dhe mund ta them me siguri cili me pelqen
Dhe duke qene neutrale meqenese nuk ja kam iden se kush i ka shkruajtur. Gjithsesi une
një propozim bera pranohet a jo nuk me ndryshon gje. : )
 
Top