• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Mars 2020

Krijimet e muajit Mars 2020


 • Totali i votuesve
  31
 • Poll closed .

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
hi all,

edhe ky muaj u mbyll dhe fituesi eshte ai ..partneri im deri ne 2100

@Vvetoni me Se ti je.....

Urime Veton,,


vazhdojme me pjesen tjeter

Zemra te Egra - @BlackPantera
Rasputin - @NicktjeterPse - @Marla

Shiko fotografinë 1720558

Rob i dashurise - @Chupachups

Shiko fotografinë 1720559

Harrese - @SoulmindNdonjehere - @LeVoyageur
Dashuria e shpirtit tim - @NeVertiti
Valsi im - @Hilarious

Lufto - @Mogli

Rishihemi ne muajin ne vazhdim

Faleminderit gjithsecilit nga ju ..jeni me te miret!
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Po keshilla jote?

Nk ke nevoj, me knaqet syri te lexoj ashtu si çdokujt qe te ka votuar. Te them te drejten, e mendoja si shkrimi qe do ta fitonte me tepric votash ndaj e dogja timen.

Do te doja te shikoja nje poezi te shkurter nga ti, ta sforcoje e te sfidoje pak ate pjese tek vetja qe ndoshta nk te pelqen.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Urime Vetoni!
Coja Lindit ose Albanit. ishte mjaft melodioze 🤗
 
Private conversations
Help Users
  Top