• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Mars 2020

Krijimet e muajit Mars 2020


 • Totali i votuesve
  31
 • Poll closed .

Desa

Temet Nosce
Urime @Vvetoni 👏 të dhash pikën e parë për vend të parë.
Urime edhe juve të tjerëve dhe të gjithë e meritoni vendin e parë për ndjenja dhe mënyra unike në të shprehur.👏
 

Didi

C'est la vie.
Shumë urime @Vvetoni gëzohem që fitoi 1 dhe që qënka e jotja. Ishte dashuri me lexim të parë!
 

Hera

Antarë i Respektuar
Urime @Vvetoni ishte ajo qe votova ....suksese e muajin tjeter
 
Private conversations
Help Users
  Top