• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Krijimet e muajit Nentor jane keto..


 • Totali i votuesve
  16
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Fly

Larguar
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Viktima e radhes do jete shkrimi nr 2 :p

O Nev ti nuk di as me ma lyp :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Ej po ai anetari o vyer qe vetem voton tek kjo tema
isamuca ismuca apo si e ka.
Ka mungese kesaj rradhe prandaj nuk ecen konkursi jo.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

U be terkuze kjo pune aman.. Une te ai krijimi i pare, te me falni serish po pike gabimi nuk shoh. Zevendesim fjalesh normal mund te behen, aq here sa e lexon aq versione mund te mendosh, por gabime te mirefillta nuk ka, thjesht ndonje pike apo presje mund te ndrronin vendet. Njejte dhe per krijimet e tjera.

Gabimet qe po kapni ju po i shikoni me Lupe, gabime te cilat i editojne redaktoret.(dmth nqs e dini cdo liber i publikuar pervec autorit ka dhe nje redaktor, Lol) Po hajd me, ne shqiptaret vdesim me dhene pak mend, a thu se vete i kemi pervetesu te gjitha fushat ;) Asgje personale fare, por kete ndjej me thene nga atmosfera qe krijohet shpesh kur hapen konkurset.
 
Redaktimi i fundit:

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Po mire mi goca si te doni ju na falni per kritiken,shkruajeni shqipen si tek lojrat pune e madhe qe jemi ke krijimet letrare, ndjese dhe qe hyra madje.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Ii sa e keqe pse dislike mi ? :p Po ju mir bete se shkoi 2 faqe tema :D.. por me pare ka pas gabime vertet sh te medha dhe i kemi kalu. Ose merre nje krijim o marle dhe na e thuaj si duhet qe te pakten te mesojme dhe ne ku jan gabimet :p.. E pastaj, c'ke ti, une mendimin tim po jap, mund te jem dhe une gabim :nerv:
 

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Skam hy me pare. Dje hyra per here te pare dhe vura re konkurs letersie me gabime drejtshkrimore. Kaq cte flas me :D
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Skam hy me pare. Dje hyra per here te pare dhe vura re konkurs letersie me gabime drejtshkrimore. Kaq cte flas me :D

Jo,sinqerisht Marla,dhe une mendoj ,qe nuk ke c"te thuash tjeter!
Gjithesesi,sondazhi eshte i hapur deri ne fund te muajit.
Po pate perseri ,ndonje kritike si keto me siper.Kaq "pozitive dhe stimuluese" per derguesit tane.Mos na kurse duku prap..:p
 

Fly

Larguar
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Pa merak, do ja u marim shpirtin, vetem mos gjetsha gabime :p
Sidomos ato qe do shkruash ti :D
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Pa merak, do ja u marim shpirtin, vetem mos gjetsha gabime :p
Sidomos ato qe do shkruash ti :D

Mos na kurseni..!! :p :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Shalli i kuq votova meqe jane dhe festat e nentorit...edhe eshte shprehur shume realist dhe kendshem.
 

Aver

VIP
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Nr 3 - Ikja e vjeshtes.

Qenka e shkurter, do ta lexoj nderkohe.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Nr 3 - Ikja e vjeshtes.

Qenka e shkurter, do ta lexoj nderkohe.

haha.. Ah ti dhe batutat e tua :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Shife keto shkrimet jane te vecanta sepse jane ndjenje e paster e anetareve dhe them drejten per mua eshte interesant kur dikush ve dicka (nga vetja) te zeze mbi fleten e bardhe.

Me vjen keq qe se arrita kohen.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Shife keto shkrimet jane te vecanta sepse jane ndjenje e paster e anetareve dhe them drejten per mua eshte interesant kur dikush ve dicka (nga vetja) te zeze mbi fleten e bardhe.

Me vjen keq qe se arrita kohen.

Flm!:)
Kjo eshte dhe motoja e keti konkursi!!
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Per kritika tek jen krijimet kete muaj :p ,por pe le se nuk jam e mire me kritikat un. :D
Jam ne mes te 2 & 4..keto mu duken me te veqanta me vone do kthehem te votoj.


P.s Nevi,pse nuk merr kete Fly,si redaktor shkrimesh ne Konkurs.:p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Ku jane votuesit tane?! :))
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

P.s Nevi,pse nuk merr kete Fly,si redaktor shkrimesh ne Konkurs.:p
Mendoj ta marre si PRODUCENT ahhahaha te ritmit muzikore,letrar..:p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Ndermjet 1 & 2 Vota ime shkon per 2. "Dallendyshe pa stine" . I vleresova jo per menyren e drejtshkrimit (sepse kete e kam kritikuar me kohe dhe nuk ka pasur ndryshim) edhe pse perseri "Dallendyshe pa stine" ishte me më pak gabime , por per ndertimin e tyre :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Ku jane votusit tjereee..?! ..:))

Mos ngurroni beni detyrimin tuaj qytetare-letrar..:p
 

Aver

VIP
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Ku jane votusit tjereee..?! ..:))

Mos ngurroni beni detyrimin tuaj qytetare-letrar..:p

Nuk jane votimet ne Kosove keto, ku dalin me shume votues se njerez te gjalle.

Kaq kokrra jemi, pajtohu me fatin :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Nuk jane votimet ne Kosove keto, ku dalin me shume votues se njerez te gjalle.

Kaq kokrra jemi, pajtohu me fatin :p

ahhahahah rri mire,mos bej propagand negative :p
C"jane votimet ne Kosove para konkursit tone?!

E sa me te kujtuar ty,ke pare gje noj vote te Nick ktej eh ??? :p
 

Aver

VIP
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

ahhahahah rri mire,mos bej propagand negative :p
C"jane votimet ne Kosove para konkursit tone?!

E sa me te kujtuar ty,ke pare gje noj vote te Nick ktej eh ??? :p

Ta honksha konkursin ty, qe e mbron me mish e me shpirt :D

Nick gjithmone e le per fund... me bo pazare me voten. Akoma nuk u mesove me te? :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

une votova 4 me pelqej nderthurja me mjeshteri e figurave letrare:
menyra artistike e te pershkruarit ..qaf..kemb.. rrenje
tantell dashurie... shall ne qaf i bute i kuq si liria..
arome feste ..toke..
nentori eshte simbol i "shallit te kuq "
me trazmetoj dashuri , mall, ngrohtesi ,patriotizem dhe krenari!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Ta honksha konkursin ty, qe e mbron me mish e me shpirt :D

Nick gjithmone e le per fund... me bo pazare me voten. Akoma nuk u mesove me te? :p

Na mo na pse ben sikur prekesh se mos ke sjelle gje ti.
Kokrra e pinokut ke 1 vit qe thua, do ta bej ptu nese muajin e fundt nuk sjell.

Te sfidoj lol

Meqe jemi vota ime shkon per 2.
Sh nota nostalgjike, mall per atdheun.
 

Aver

VIP
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Na mo na pse ben sikur prekesh se mos ke sjelle gje ti.
Kokrra e pinokut ke 1 vit qe thua, do ta bej ptu nese muajin e fundt nuk sjell.

Te sfidoj lol

Meqe jemi vota ime shkon per 2.
Sh nota nostalgjike, mall per atdheun.

Po me nxit me e nxjerr luanin?

Ok, takohemi ne dhjetor... dhe e ndajme shapin nga sheqeri nje here e mire.





P.s. Nev sa kerkon qe te ma shkruash nje krijim?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Po me nxit me e nxjerr luanin?

Ok, takohemi ne dhjetor... dhe e ndajme shapin nga sheqeri nje here e mire.





P.s. Nev sa kerkon qe te ma shkruash nje krijim?
Nevi krijimet e veta nuk i shet,vetem po qe ndonje botues :p
 

Aver

VIP
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Nevi krijimet e veta nuk i shet,vetem po qe ndonje botues :p

Vetem pse do ta sfidoj ate e refuzove oferten?

Harrova qe ti e ajo jeni mish e thua :p

U pa puna do e shkruaj vet.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Nentor jane keto..

Vetem pse do ta sfidoj ate e refuzove oferten?

Harrova qe ti e ajo jeni mish e thua :p

U pa puna do e shkruaj vet.

Tash me pelqeve!
Hidhe talentin tende ne germa te shkrume bukur e per marak.
E sille te fitojme ndaj Nick :p sfiden .
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tema te Ngjashme

Top