• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Prill 2020

Krijimet e muajit Prill 2020


 • Totali i votuesve
  28
 • Poll closed .

Frank

The S of all F.
5. Veç nje kujtim

Prit tu befsha prit por se mos thinjesh nga pritja, personazhi dmth :p
Sa nota lengimi ky shkrim, sidomos aty ku lotet bien ne parvazin e dritares dhe rrezet e diellit i percellojne ata.
Megjithate ka ndjenje, ka dhe mottorr brenda lol
Rititullim: S'kam ça bej dhe pres. :p


7. Sigun,

Oh sa fjale te ndjera.
Vargu nje ktu nje ne Elbasan.
Duket sikur eshte shkruar ne shpejtesi e siper si dicka e ngutshme.
Ama lajkat pa adrese nuk mungojne brenda vargjeve, ta kape kush ta kape me pak fjale :p
Rititullim: Me ty e kam me ty :p
 

Frank

The S of all F.
8. Qytet i heshtur!

Nje tregim mbi friken me te madhe, heshtjen.
Heshtja "vret"
Heshtja "flet"
Heshtja eshte dhe ne mode :p
Interesant pershkrimi gjithsesi.
Rititullim: Une dhe heshtja


9.II

Bukur edhe pse lufta me veten sme pelqen asnjehere si fenomen.
Ata emrat ne Drunj veshtire se ngelen te blerte se trungje te djegur pa jete kane ngelur. :p
Rititullim: Me dhemb koka :p


Vota ime i shkon atij/asaj qe flet me pasqyren, fundja kohe te veshtira jane :p
3!

Urime per emisionin Ardit.
Ju ndjekim cdo dite, te dielen ne dreke.

Urime te gjitheve.
Shkruani sa me shume qe nje dite te mund t'u tregoni niperve e mbesave se sa gjurme keni lene pas.
Jeni me te miret.
 

Mennel

_/\__________________________.
8. Qytet i heshtur!

Nje tregim mbi friken me te madhe, heshtjen.
Heshtja "vret"
Heshtja "flet"
Heshtja eshte dhe ne mode :p
Interesant pershkrimi gjithsesi.
Rititullim: Une dhe heshtja


9.II

Bukur edhe pse lufta me veten sme pelqen asnjehere si fenomen.
Ata emrat ne Drunj veshtire se ngelen te blerte se trungje te djegur pa jete kane ngelur. :p
Rititullim: Me dhemb koka :p


Vota ime i shkon atij/asaj qe flet me pasqyren, fundja kohe te veshtira jane :p
3!

Urime per emisionin Ardit.
Ju ndjekim cdo dite, te dielen ne dreke.

Urime te gjitheve.
Shkruani sa me shume qe nje dite te mund t'u tregoni niperve e mbesave se sa gjurme keni lene pas.
Jeni me te miret.
Interesante vota jote ,pelqen tjeter dhe voton tjeter :p lol
 

sasaksta

🙄
8. Qytet i heshtur!

Nje tregim mbi friken me te madhe, heshtjen.
Heshtja "vret"
Heshtja "flet"
Heshtja eshte dhe ne mode :p
Interesant pershkrimi gjithsesi.
Rititullim: Une dhe heshtja


9.II

Bukur edhe pse lufta me veten sme pelqen asnjehere si fenomen.
Ata emrat ne Drunj veshtire se ngelen te blerte se trungje te djegur pa jete kane ngelur. :p
Rititullim: Me dhemb koka :p


Vota ime i shkon atij/asaj qe flet me pasqyren, fundja kohe te veshtira jane :p
3!

Urime per emisionin Ardit.
Ju ndjekim cdo dite, te dielen ne dreke.

Urime te gjitheve.
Shkruani sa me shume qe nje dite te mund t'u tregoni niperve e mbesave se sa gjurme keni lene pas.
Jeni me te miret.
Ta ha zemren erdhi dita te jesh fans i jemi 😂😂😂😂😂😂😂
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje ,

Edhe ky muaj u mbyll dhe si cdo muaj le te urojme ate Fituesen tone :)

Per kete muaj , fituesja ishte @Nicktjeter , me Ishte koha e mollekuqeve

Faleminderit Nicktjeter dhe uroj te jesh serish pjese e konkursit :)Tani vazhdojme me pjesen tjeter te autoreve:

2. "Dhimbja qe djeg lekuren - @Moonlight

Falemners

3.
Vetvetja - @Mogli
4.Plaku - @Chupachups
5. Vec nje kujtim - @Hilarious6.Sigun - @LeVoyageur
7. Qytet i Heshtur - @MaYaDa
8. II - @Desa

Duke ju uruar me te mirat ne keto dite te veshtira , uroj dhe shpresoj se do jeni serish muajin e ardhshem me te tjera krijime

Faleminderit nga zemra!

big hug
 

Mennel

_/\__________________________.
4. Plaku

Gjyshja ime e ndjere do thoshte: “palo plak”🤣
E trajtuar bukur, me pelqeu.
Plak veseveseli qe kundermon aromen rinore te vashave. Huh
Rititullim: La bella e il Plaku 😜
E trajtuar bukur te pelqeu :p .
Thnx per kaq lol .
 
Private conversations
Help Users
  Top