• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Qershor 2020

Krijimet e muajit Qershor 2020


 • Totali i votuesve
  31
 • Poll closed .

Didi

C'est la vie.
Hahahahahahhaahha
Ate doja te te them futja nga nje analize 1 fjali-she:p
Ska joooo. Votova 1, mendoj e meriton të jet në balotazh. Biles nga ato që kanë më shumë vota, për mua e meriton fitoren.
 
 • Puç
Reactions: NGU

sofia

Antarë i Respektuar
Hamendesim (i gabuar) lool lool lool lool kur kane mbetur edhe 7 ore e 29 minuta e 70/100 e sekondit
1. Te fundit here:unsure::unsure::unsure::unsure:
@NeVertiti ose @Monique
2. Ndodh edhe keshtu :unsure::unsure::unsure:@N0 qe duket sikur eshte nje krijim pasardhes i krijimit te majit.
3.Bota ime,nuk je ti:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure: @Desa
4. Je ti!:unsure::unsure: @ZHIGO
5. Nate tetori :unsure::unsure::unsure:@Baboon ..duhet thene qe ne fillim fare mendoja se ishte dora e @N0 :unsure:
6.Bota ime:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure: @do ta mendoj, ndoshta @Monique
7. Plage e nurte:unsure::unsure::unsure: @Hera
8.Vetes:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure: @Nicktjeter ose
9. Yll apo skllav :unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:@Vajza
10. Nene:unsure::unsure::unsure::unsure: @Harbin
11. Bota ime:unsure::unsure::unsure::unsure: @Arfenilla cuditerisht, ndoshta edhe @Legally_Sweet

PS: Mos guxoni te pergjigjeni pozitivisht nqs kam bere bingo. lool lool lool lool loollool:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Redaktimi i fundit:

DeliriumMind

🙈🙉🙊
Bota ime:
dil nga guacka sepse nuk je e/i vetmja/i qe ndihet e/i till. Dinosauret kan frik nga njerzit si ty sepse ke nje drit te vecant ne sy qe ndrricon me shum se djelli.

Vota ime shkon per nentorin sepse me prek ne personale akoma sot.
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Bota ime:
dil nga guacka sepse nuk je e/i vetmja/i qe ndihet e/i till. Dinosauret kan frik nga njerzit si ty sepse ke nje drit te vecant ne sy qe ndrricon me shum se djelli.

Vota ime shkon per nentorin sepse me prek ne personale akoma sot.
nentorin kush e ka ta lexojm se na bone kurioz :p :p
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Hamendesim (i gabuar) lool lool lool lool kur kane mbetur edhe 7 ore e 29 minuta e 70/100 e sekondit
1. Te fundit here:unsure::unsure::unsure::unsure:
@NeVertiti ose @Monique
2. Ndodh edhe keshtu :unsure::unsure::unsure:@N0 qe duket sikur eshte nje krijim pasardhes i krijimit te majit.
3.Bota ime,nuk je ti:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure: @Desa
4. Je ti!:unsure::unsure: @ZHIGO
5. Nate tetori :unsure::unsure::unsure:@Baboon ..duhet thene qe ne fillim fare mendoja se ishte dora e @N0 :unsure:
6.Bota ime:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure: @do ta mendoj, ndoshta @Monique
7. Plage e nurte:unsure::unsure::unsure: @Hera
8.Vetes:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure: @Nicktjeter ose
9. Yll apo skllav :unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:@Vajza
10. Nene:unsure::unsure::unsure::unsure: @Harbin
11. Bota ime:unsure::unsure::unsure::unsure: @Arfenilla cuditerisht, ndoshta edhe @Legally_Sweet

PS: Mos guxoni te pergjigjeni pozitivisht nqs kam bere bingo. lool lool lool lool loollool:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Vetem njeres i ke rene ne koke
Nje tjetre i je afruar
Kurse njeres ja ke myt me top lool...ate e di vete ti
 

Frank

The S of all F.
Hamendesim (i gabuar) lool lool lool lool kur kane mbetur edhe 7 ore e 29 minuta e 70/100 e sekondit
1. Te fundit here:unsure::unsure::unsure::unsure:
@NeVertiti ose @Monique
2. Ndodh edhe keshtu :unsure::unsure::unsure:@N0 qe duket sikur eshte nje krijim pasardhes i krijimit te majit.
3.Bota ime,nuk je ti:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure: @Desa
4. Je ti!:unsure::unsure: @ZHIGO
5. Nate tetori :unsure::unsure::unsure:@Baboon ..duhet thene qe ne fillim fare mendoja se ishte dora e @N0 :unsure:
6.Bota ime:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure: @do ta mendoj, ndoshta @Monique
7. Plage e nurte:unsure::unsure::unsure: @Hera
8.Vetes:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure: @Nicktjeter ose
9. Yll apo skllav :unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:@Vajza
10. Nene:unsure::unsure::unsure::unsure: @Harbin
11. Bota ime:unsure::unsure::unsure::unsure: @Arfenilla cuditerisht, ndoshta edhe @Legally_Sweet

PS: Mos guxoni te pergjigjeni pozitivisht nqs kam bere bingo. lool lool lool lool loollool:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Shiko fotografinë 1743131
 
Private conversations
Help Users
  Top