• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Qershor 2020

Krijimet e muajit Qershor 2020


 • Totali i votuesve
  31
 • Poll closed .

Mennel

_/\__________________________.
Pershendetje dhe ja ku erdhem tek shpallja e fituesit , kete here kemi dy fitues :
Urime vendin e pare :
@Monique - Te fundit Here!
9063723db16c7b7a35b05ca712216844.gif

@Vajza - Nate Tetori
images (6).jpeg


Faleminderit dhe ju tjereve per pjesmaren tuaj, jeni me te miret :

@Senseo - Ndodh edhe keshtu
6c4fb5c47c84d3e59298db74ae1b80ad.gif


@Dying_Poet - Bota ime nuk je ti.
a840e498a4a27f5ab3f09efe876614af.gif


@Desa - Je ti
f3cde7a9255550fd774fbd614597bc76.gif


@Bebw - Bota ime
tenor (4).gif


@Hera - Plage e nurte
download.jpeg


@ZHIGO - Vetes
a840e498a4a27f5ab3f09efe876614af.gif


@sofia - Yll apo skllav
6c4fb5c47c84d3e59298db74ae1b80ad.gif


@Harbin - Nene
f3cde7a9255550fd774fbd614597bc76.gif

@Soulmind - Bota ime
download.jpeg
 
Private conversations
Help Users
  Top