• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Qershor 2020

Krijimet e muajit Qershor 2020


 • Totali i votuesve
  31
 • Poll closed .

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
@sofia 🤣🤣🤣 jalla degjove ,i kishe bere dhe goxha kritik vetes 🤣 ... so smart 🙂, I like u 😘😘
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Urime @Vajza
Urime te gjithve dhe nje falenderim per gjithe mbeshtjen pergjate vitit.
Shpresoj dhe uroj se mbeshtjetja do vazhdoj ende , ne fund te fundit kete konkurs e mbani ju ne kembe dhe jo kush e drejton...

Ju kam xhan te gjitheve dhe uroj per secilin nga ju me te mirat e mundshme

Kalojme ne publicitet tani!
 

sofia

Antarë i Respektuar
Pershendetje dhe ja ku erdhem tek shpallja e fituesit , kete here kemi dy fitues :
Urime vendin e pare :
@Monique - Te fundit Here!
Shiko fotografinë 1743143
@Vajza - Nate Tetori
Shiko fotografinë 1743144


Faleminderit dhe ju tjereve per pjesmaren tuaj, jeni me te miret :

@Senseo - Ndodh edhe keshtu
Shiko fotografinë 1743145

@Dying_Poet - Bota ime nuk je ti.
Shiko fotografinë 1743146

@Desa - Je ti
Shiko fotografinë 1743147

@Bebw - Bota ime
Shiko fotografinë 1743148

@Hera - Plage e nurte
Shiko fotografinë 1743149

@ZHIGO - Vetes
Shiko fotografinë 1743150

@sofia - Yll apo skllav
Shiko fotografinë 1743151

@Harbin - Nene
Shiko fotografinë 1743152
@Soulmind - Bota ime
Shiko fotografinë 1743153
Paskam bere nje mish mash une
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Barazim votash e? U desht tu zgjaste dhe ca dite konkursi per i vote me sh nga ndonjeri krijim:p

Urime fituesve, urime dhe ju te tjereve mos ndalofshi kurre se shkruari:)
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Nese ka dy me Te njejta pike vendi i pare i takon asaj qe i beri ato pike me pare jo ai qe ndjek . Urime Fitueseee!
Ju lumshin duart Te gjitheve .

@Harbin 🤗
 
Private conversations
Help Users
  Top