• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Qershor 2020

Krijimet e muajit Qershor 2020


 • Totali i votuesve
  31
 • Poll closed .

Desa

Temet Nosce
@Monique
@Vajza
1592302949490.gif


p.s.Urime edhe të tjerëve për botën magjike që na ofroni çdo muaj 🌹
Falemnderës @Soulmind (është po aq knaqsi sa nder, të rëmbej votën tënde) , dhe @sofia e @N0 për vlerësim artistik. ❤️❤️❤️
 

Desa

Temet Nosce
Oh te vdes une per sarkazmen tende😂
Hec te jap i kafe se shume serioze je bere 🤣🤣🤣
Ku e pe sarkazmën ti, se ju mbyta me zemra ☺️ (përndryshe do vendosja emoji me dhëmbët jashtë 🤣🤣)
Kafja më bën serioze, po nuk qe Irish coffee 😛
 

Frank

The S of all F.
Ku e pe sarkazmën ti, se ju mbyta me zemra ☺ (përndryshe do vendosja emoji me dhëmbët jashtë 🤣🤣)
Kafja më bën serioze, po nuk qe Irish coffee 😛
Qyqaaaa!
Po une qe skam qene asnjehere ne Irlande si t’ia bej?! 😂😂😂
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
@ZHIGO shpirttt robi ishe pas kan,e jo vec ti,edhe une qe te votova. ahahahahahhahaa
Me pelqyen tej mase vargjet e tua,kishin nje shkujdesje spontane qe te rrembenin. :))
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Paska patur shkrimtar te rinje, ne pergjithesi, kesaj radhe. Fitueseve dhe pjesmarresve nje: Ju lumte!, per frymen qe jepni ketej.

@Vajza me surprizoi. Thjeshte i hjeq kapelen. Njerezit qe ne jeten e tyre bejne ndryshime/ thyerje te medha i pelqeje.

Thjeshte bie ne gjynje dhe te kiss doren si nje zonje qe je. Te lumte! 😘
 

Mennel

_/\__________________________.
Paska patur shkrimtar te rinje, ne pergjithesi, kesaj radhe. Fitueseve dhe pjesmarresve nje: Ju lumte!, per frymen qe jepni ketej.

@Vajza me surprizoi. Thjeshte i hjeq kapelen. Njerezit qe ne jeten e tyre bejne ndryshime/ thyerje te medha i pelqeje.

Thjeshte bie ne gjynje dhe te kiss doren si nje zonje qe je. Te lumte! 😘
Faleminderes shume kitra :) .
I vlersoj fjalet ❤
 

Didi

C'est la vie.
O paskam bërë sevap që i vura në barazim! Qënkan ngritur të tjerët për të votuar 🤣


Mu thaft dora paskam votuar @Monique hera e parë në tërë këto vite. 🤣

Urime dhe @Vajza besoj po t’u japësh pak më shumë kohë shkrimeve dhe kujdes, do dalin akoma më mirë.

Kjo përsa i përketë pjesave gjithashtu të uroj drejtim të mbarë e me krah të lehta! ( :


Mon, përgëzime e ty për drejtimin e tërë këtyre viteve!
 
Private conversations
Help Users
  Top