• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Shkurt 2020

Krijimet e muajit Shkurt 2020


 • Totali i votuesve
  37
 • Poll closed .

Desa

Temet Nosce
@Moonlight
7193B632-A56C-4E6E-94C1-DC06405814A0.gif


dhe juve të tjerëve ❤️
 

Desa

Temet Nosce
5. “E mban mend?!”
Letersi perverse, e ndyre, ama shume kekthi lol
Dora e kamuflazhit kjo.
E "veshur", e "zhveshur", pastaj e veshur prape! Ndaje mendjen lol
Bukur, ky eshte nga ato krijime qe ne ditet me shi dhe bubullima, me perden mbyllur te ben te "fluturosh larg"!
Mund te titullohej edhe "Çdo here si hera e pare" :p7. Momente në kohë
Kemi nje dore te re ne forum? Hemm!
Bukur, me pelqen.
Kjo eshte nga ato krijime qe lexohen para oxhakut me nje gote vere ne dore.
Pak me hile sepse ke perzier ne nje krijim nje qe iken e nje qe vjen ose eshte. lol
Mund te titullohej edhe: "Ike ti?! Me plasi, kam tjetrin/en"! :p


Suksese te gjitheve dhe mos harroni, kto jane mendimet e mia pa dashur te ofendoj askend dhe penen e tij.
Mes 1, 5 dhe 7 Une do votoj 1.


Këndvështrim interesant por jo larg të vërtetës 😁
Ri titullimi do e kthente në satirë. Më inspirove për krijim të ri 😉

p.s. së paku dyshove se mund të jetë një dorë e re 😁
 

Frank

The S of all F.
Këndvështrim interesant por jo larg të vërtetës 😁
Ri titullimi do e kthente në satirë. Më inspirove për krijim të ri 😉

p.s. së paku dyshove se mund të jetë një dorë e re 😁
Sa paske duruar pa ma thene.😂😂😂
Ta shtofte zoti inatin 😁
 

Didi

C'est la vie.
Urime Mon, herës tjetër çik më shkurt se na vdiqe. :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Shume urime Moni!❤
Urime te gjitheve

p.s.Ivy hera pare ne konkurs? Suksese me tutje! :)
 
Private conversations
Help Users
  Top