• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Shtator 2020!

Krijimet e muajit Shtator 2020!


 • Totali i votuesve
  37
 • Poll closed .

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ej @Vajza urime voglushe. :)) ,me behet qejfi qe ke nje pene te tille.
shkrimi ishte shume po shume i bukur.
Urime dhe te gjithe pjesemarresve te tjere!
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Ishalla jemi qift ate jave qe te kem ku te plas koken te pakten lool
Hahahahahahahahahaha akoma qesh me ate te mjesit. Se sa her qe du me tbo pytje, mduket qe ate pergjigje qe me dhe sot do mor perher 😂😂😂

Qift , qift e vdekme. Nuk te lej un ta perplasesh koken ven e pa ven 🤣

E ku shkoj puna me te perplasme 😂
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Hahahahahahahahahaha akoma qesh me ate te mjesit. Se sa her qe du me tbo pytje, mduket qe ate pergjigje qe me dhe sot do mor perher 😂😂😂

Qift , qift e vdekme. Nuk te lej un ta perplasesh koken ven e pa ven 🤣

E ku shkoj puna me te perplasme 😂
Urte se ne maje te gjuhes e kam lool
Po si the- se mos thu ....lool
Fiks ate
 
Top