• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Tetor 2019

Krijimet e muajit Tetor 2019


 • Totali i votuesve
  30
 • Poll closed .

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje ,

U mbyll edhe Tetori....dhe i urojme te gjithe njezeri fitoren @Soulmind

Krijimi fitues - Heshtja e vjeshtes

Vazhdojme me shpalljen e pjesemarresve te tjere


Gjethet bien... @Arfenilla


Ajo Iku........... @Vinjol
Gjysma ime me e bukur! - @ZHIGO


Gjethja e fundit! - Frank


Pa Titull! -Monique

Faleminderit te gjithve, lexohemi ne muajin Nentor!

Qofshi mire
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Uauu miq! Paskam fituar une! S'e prisja 😲 (bejme sikur habitemi)
Sh faleminderit. Vertet kenaqesi qe vargjet e mia ndonese te shpejta ju dhuruan ndjesi pozitive.

Suksese dhe te tjereve! :)
@Frank ti paske shkrujt 5-sen mo? Me ate teshtimen qe te shkundte 😅
 

Frank

The S of all F.
Uauu miq! Paskam fituar une! S'e prisja 😲 (bejme sikur habitemi)
Sh faleminderit. Vertet kenaqesi qe vargjet e mia ndonese te shpejta ju dhuruan ndjesi pozitive.

Suksese dhe te tjereve! :)
@Frank ti paske shkrujt 5-sen mo? Me ate teshtimen qe te shkundte 😅
A Kur nuk ta bera shkrimin per 5 leke Kur i thone Po s’ke faj ti jo!😂😂😂
 
Private conversations
Help Users
  Top