• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)


 • Totali i votuesve
  15
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Hartin ,copezat e krijimeve jane si puna e shijeve,te ndryshme ne persona te ndryshem.
Per ty byreku te banalizon krijimin kur e lexon,per mua ka qene spontaniteti i momentit te krijimit.
Pavarsishte qe une nuk jam një "shkrimtare" (shkruaj krejte per shtate pale qefe te mija, kur me kap 5 minutshi im i frymzimit)dhe as ti një kritik letrar(me sa di une),perseri ky konkursi kete te mire ka shprehjen e asaj qe mendon gjithesecili.
Une kam një parim,ato qe i pjell nga shpirti i pjell nga dashuria ime,dhe i dua shume.
Dhe ne kete krijim pavarsishte çfarë ai percjell tek te tjeret,per mua ngelet copez dashurie.


Dua te ndalem pak tek ajo pjesa qe kam bere me te kuqe ku ti cilson qe krijimi im fitoi.

Dua te bej një sqarim per ty dhe per ndjeksit e konkursit me kete rast.
Ne fak nuk doja as une te fitonte,per arsyen e thjeshte sepse une e drejtoj kete konkurs.
Une kam vendosur kete vit krijime te mijat per arsyen te kete pak me shume krijime.
Por nga muaji qe vjen,pavarsishte qe do vendosi krijime,nese ndodh ndonjehere te shkoje ne fitim ne vota ,krijimi im do skulifikohet dhe do dali fitues krijim pas-ardhes qe ka me seshumti vota.
Kjo per te pasur transparenc ne votat e antarve. Mos te kete sa është e mundur hije dyshimi ndaj transparences se votave.

Flm Hartin per kritikat e tua,shenjat e piksimit, brenda mundesive do jem ne permirsim e siper,me aq sa do arrije.
Kalofshi mire!!
Po mua pse nuk me the i dashur !!! haha
Ah ne humanet , na pelqen shume kur na lavdrojne , kurse kritikat nuk i pelqelme fare . Normal .
Ne fakt me keqardhje e shoh qe e paske marr paksa per keq kritiken .
U çudita pak . Kjo thjesht pe faktin e relatave qe kemi bashke .
Ti je shume ne rregull me linjen e llogjikes dhe drejtsis dhe kete nuk e ve ne dyshim , por servilet nuk i
kontrollon dot dhe per kete seshte faji jot . DHe ajo qe thua ne lidhje me shijet është shume e vertet ,
biles duke pare dhe nivelin intelektual te antarave , nuk me çudit aspak asgje .
Ti ske pse del jasht loje sepse une konstatova ca gjera .

ps . Une ndoshta nuk di te shkruaj , por jam një kritik letrar shume i mire .
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Po mua pse nuk me the i dashur !!! haha
Ah ne humanet , na pelqen shume kur na lavdrojne , kurse kritikat nuk i pelqelme fare . Normal .
Ne fakt me keqardhje e shoh qe e paske marr paksa per keq kritiken .
U çudita pak . Kjo thjesht pe faktin e relatave qe kemi bashke .
Ti je shume ne rregull me linjen e llogjikes dhe drejtsis dhe kete nuk e ve ne dyshim , por servilet nuk i
kontrollon dot dhe per kete seshte faji jot . DHe ajo qe thua ne lidhje me shijet është shume e vertet ,
biles duke pare dhe nivelin intelektual te antarave , nuk me çudit aspak asgje .
Ti ske pse del jasht loje sepse une konstatova ca gjera .

ps . Une ndoshta nuk di te shkruaj , por jam një kritik letrar shume i mire .
Absulutisht asgje s"kam keqkuptuar.
është ajo çfarë une mendoj ne lidhje me diskutimin e siper. Ne qofte se nuk e shkruaj sic une mendoj,i bie te keqkuptoj veten..:)
Besoj je dakort deri ketu.

Sa per ; Pse ju drejtova Arfes ashtu,po nderq gabimin tani menjehere..

Flm i nderuar Hartin..:)

Te pershendes e mbremje te kendshme!!
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Absulutisht asgje s"kam keqkuptuar.
është ajo çfarë une mendoj ne lidhje me diskutimin e siper. Ne qofte se nuk e shkruaj sic une mendoj,i bie te keqkuptoj veten..:)
Besoj je dakort deri ketu.

Sa per ; Pse ju drejtova Arfes ashtu,po nderq gabimin tani menjehere..

Flm i nderuar Hartin..:)

Te pershendes e mbremje te kendshme!!
I dashur desha une haha
Naten e mire dhe ty e dashur dhe do filloj te shkruaj dhe une . Ku ta dergoj krijimin ?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

I dashur desha une haha
Naten e mire dhe ty e dashur dhe do filloj te shkruaj dhe une . Ku ta dergoj krijimin ?
hahahahaha Hartin,pavarsisht qe fjala ka kuptimin e bisedes se ngrohte dhe vlersuese.
Po ta them me sinqeritet,ate fjale ne gjinin mashkullore e drejtoj ne një forme aq te rezervuar,me sakte vetem brenda familjes time.
Dhe pse mundet te ngjaje pak demode ne kete qe them,është një e vertet hahahahaha.
Ti e di konsideraten time per ty,qe është shume e larte.
Keshtu qe une ngelem prap tek fjale respektuese e statusit tim vlersues pra:.

I nderuar Hartin,krijimet dergohen ne posten time private.
Tema per muajin qe sapo filloj është:

Nentori yne
Nentor- Shko dallendyshe vs Teme e lire.


Krijimet pranohen deri me daten 14 Nentor.

Te pershendes :))
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

hahahahaha Hartin,pavarsisht qe fjala ka kuptimin e bisedes se ngrohte dhe vlersuese.
Po ta them me sinqeritet,ate fjale ne gjinin mashkullore e drejtoj ne një forme aq te rezervuar,me sakte vetem brenda familjes time.
Dhe pse mundet te ngjaje pak demode ne kete qe them,është një e vertet hahahahaha.
Ti e di konsideraten time per ty,qe është shume e larte.
Keshtu qe une ngelem prap tek fjale respektuese e statusit tim vlersues pra:.

I nderuar Hartin,krijimet dergohen ne posten time private.
Tema per muajin qe sapo filloj është:

Nentori yne
Nentor- Shko dallendyshe vs Teme e lire.


Krijimet pranohen deri me daten 14 Nentor.

Te pershendes :))
Seksiste flm ! Haha
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

O nevi ,po un ca te bej se kam dergu vetem pak rreshta muajn se iku!? dhe e pash se sikur nuk ju mbushi syrin! tani kam frik te dergoj prap.:liber:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

O nevi ,po un ca te bej se kam dergu vetem pak rreshta muajn se iku!? dhe e pash se sikur nuk ju mbushi syrin! tani kam frik te dergoj prap.:liber:
hahahahaha tani te shtosh edhe një strof tjeter me shume,heres tjeter.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

hahahahaha tani te shtosh edhe një strof tjeter me shume,heres tjeter.

Po un nuk jam ndonje gjeni e letersis ... dhe tani aqe kisha mundesi aqe solla ,,por e pash se muar shum kritika! edhe pse shum e vogel te jemi realist, është desh te fitoj se gjynah:djep:
 

Aver

VIP
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Urime Nev. Plotesisht e merituar :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)


Po un nuk jam ndonje gjeni e letersis ... dhe tani aqe kisha mundesi aqe solla ,,por e pash se muar shum kritika! edhe pse shum e vogel te jemi realist, është desh te fitoj se gjynah:djep:
Tani heres tjeter do te leshoj rradhen une ahhahahaha,e do fitosh ti.
Ama Arfe mos u anko kot,se mori kritika,por dhe vlesime e vota.
Strofa jote u krahasua me Kadaren ne mos gaboj ne emrtim..:).
Mos u degjo tani.rri :p

Urime Nev. Plotesisht e merituar :)
Aver flm shume :))
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Arfeee,ti tek je ajo demelica me dy rreshta eee ? :p..lodhe i cik gishtat mi cdo me dy rreshta me rime :D
Perteje shakas..ju pergzoj per cdo rreshte qe merrni mundin te shkruani ,ju kam zili qe keni kete talente ne te shkuare..ju lexojm me knaqesi gjithseclilin qe është pjese e konkursit!

Mos ju shterrt kurr ai burim/frymezim i te shkruajturit.

Nevii,urim e dashur. :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)


Po un nuk jam ndonje gjeni e letersis ... dhe tani aqe kisha mundesi aqe solla ,,por e pash se muar shum kritika! edhe pse shum e vogel te jemi realist, është desh te fitoj se gjynah:djep:
Shume kritika thote, pse gjuan larg e larg ti mi se vetem une kam shkruar.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Shume kritika thote, pse gjuan larg e larg ti mi se vetem une kam shkruar.
Jo moj se dhe solmind ka then 1 strof pak !është shkrimi im dhe nuk dua kritika meqe jam ne fillim te karrjeres:eek:hh
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Jo moj se dhe solmind ka then 1 strof pak !është shkrimi im dhe nuk dua kritika meqe jam ne fillim te karrjeres:eek:hh
Po te thuash është pak seshte kritike, Souli po bente propaganda qe ne fillim votojeni votojeni
Me ca mbulohet kjo tashi, apo me kritiken e një strofe :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Po te thuash është pak seshte kritike, Souli po bente propaganda qe ne fillim votojeni votojeni
Me ca mbulohet kjo tashi, apo me kritiken e një strofe :p
Soulina nuk tha te votohet ai strof pra.Dhe me me shaka e tha te votonin ate shkrimin ..nejse, dhe un per shaka e fillova me nevin se kritikat jan te mirseardhura .Un nga kritikat edhe mesoj madje....pse jo kur është ne pytje dikushe se din ta vlersoj letersin siq je ti solmind, nevi etc etc qe merreni shum koh me shkrimet .
 
Last edited:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Krijimet e muajit Tetor jane keto: (Votoni)

Soulina nuk tha te votohet ai strof pra.Dhe me me shaka e tha te votonin ate shkrimin ..nejse, dhe un per shaka e fillova me nevin se kritikat jan te mirseardhura .Un nga kritikat edhe mesoj madje....pse jo kur është ne pytje dikushe se din ta vlersoj letersin siq je ti solmind, nevi etc etc qe merreni shum koh me shkrimet .
Une nuk merrem me shkrime, 2 minuta kur ma kerkojne, dhe jam sh amatore :D..
Si dhe s' kam ber propagande per asnje, pervec vetes, qe e degjoi averi kerkesen dhe bofte hajer, Lol

Tani shkrime te mbara per nentorin te gjitheve :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top