Krijimet Letrare~Prill-22

Krijimet Letrare~Prill-22


  • Totali i votuesve
    33
  • Poll closed .

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Se mos është hera e parë që ka transparencë në shkrim? 😂 Sa herë kan provuar njerëzit të gjejnë autorin/en në bazë të stilit 🤦🏻‍♀️
Gjithësesi, dyshim se kan votuar veten, dyshim se kush dhe pse reagon, dyshim stili i kuj është 🙄
Le të lexojmë e votojmë për krijimin që e ndjejmë më tepër 😁
Po ti se merzitesh kot moj 🤷🏻‍♂️🤣

Un u habita cne paskan ardh ato dy antart e rinj apostafat vetem me votu 🤨🤣
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
He tani do na i jepni emrat e krijimtareve se boll suspance mbajtet😝
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Sa po me pelqen shperndarja e votave. Ka lezet kur ka konkurence. 😁
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Votoni, Votoni, ushtroni te drejten tuaj forumoro-virtuale😁
5 te paret qe votojne nga ky moment do kene te drejten te zgjedhin partnerin/en e deshiruar te tema e cifteve
Pse kam bindjen qe po pendohesh qe votove aq shpejt.🤣 do i jepje tagrin vetes te zgjidhje e tmos caktonte @Hilarious me ke don ajo 🤣🤣
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
Provoje, provoje, une nuk humb gje, ajo qe do kishte fatin te ciftohej me mua do humbe....apo nuk jam shkendije....zjarr fare desha te them kete jave😂
E mirë me që je zjarr shalgjati do të vendos me 3 që të ta marrin shpirtin fare 🤣
 
Top