• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet per majin.Votoni me te bukurin.

Krijimet per majin.Votoni me te bukurin.


 • Totali i votuesve
  9
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Krijimet per majin.Votoni me te bukurin.

U mbyll dhe ky konkurs per kete muaj me fitues krijimin e dyte i derguar nga kitrra.
Urime kiter i merituar :)

Falenderoj te gjithepjesmarresit,Levon me krijimin e pare
Monique me te fundit dhe te gjithe ju qe votuat komentuat, jeni me te miret !

Bashke shihemi muajin tj me temen Free Hug ose nje teme te lire ne deshiren tuaj.


Ju lutem mos u largoni pa marre lavastoviljet :p
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Krijimet per majin.Votoni me te bukurin.

Urimejshen! :p

Ca festohet ktu se se mora vesh? lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Krijimet per majin.Votoni me te bukurin.

Urime Kiterr :)).
Suksese ne muajit ne vazhdim..!!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Krijimet per majin.Votoni me te bukurin.

Ju falemnderit!

Befasohem me mungese leximi e votash tek krijimet.

Sinqerisht eshte mekat qe nje krijim i gjate, i nderlidhur dhe i strukturuar si ai nr. 3 te mos votohet.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top