Kriptozoologji

loyalx

Muslim
Sirenë e gjetur në Teluk Bahang Malajzi.

explorerunivers.forumslife.com
 

Attachments

 • ghost_10.jpg
  ghost_10.jpg
  37.7 KB · Shikime: 22
 • ghost_11.jpg
  ghost_11.jpg
  65.6 KB · Shikime: 21
 • ghost_12.jpg
  ghost_12.jpg
  21 KB · Shikime: 19
 • ghost_14.jpg
  ghost_14.jpg
  31.4 KB · Shikime: 20

loyalx

Muslim
Shpend parahistorike fotografuar ne Filipine.

explorerunivers.forumslife.com
 

Attachments

 • ghostg11.jpg
  ghostg11.jpg
  8 KB · Shikime: 21
 • ghostg12.jpg
  ghostg12.jpg
  16.5 KB · Shikime: 19

loyalx

Muslim
Krijese qe Carlos Castaneda thote qe vjen nga Nagual.

explorerunivers.forumslife.com
 

Attachments

 • parano10.jpg
  parano10.jpg
  17.7 KB · Shikime: 19

loyalx

Muslim
Njeri krokodil !

explorerunivers.forumslife.com
 

Attachments

 • 6c4b7610.jpg
  6c4b7610.jpg
  31 KB · Shikime: 21

loyalx

Muslim
Krijese e çuditshme ujore!

explorerunivers.forumslife.com
 

Attachments

 • f387624df552ceaL.jpg
  f387624df552ceaL.jpg
  19.5 KB · Shikime: 17

loyalx

Muslim
Tampa Bay monster deti

explorerunivers.forumslife.com
 

Attachments

 • 1d7f7abc18fcb43L.jpg
  1d7f7abc18fcb43L.jpg
  27.7 KB · Shikime: 18
 • b3e3e393c77e35aL.jpg
  b3e3e393c77e35aL.jpg
  31.3 KB · Shikime: 21

loyalx

Muslim
Krijese e gjetur ne Filipine

explorerunivers.forumslife.com
 

Attachments

 • 1c9ac0159c94d8dL.jpg
  1c9ac0159c94d8dL.jpg
  24.4 KB · Shikime: 17

loyalx

Muslim
Chupacabras

explorerunivers.forumslife.com
 

Attachments

 • a1d0c6e83f02732L.jpg
  a1d0c6e83f02732L.jpg
  42.5 KB · Shikime: 21

loyalx

Muslim
Gaforre e çuditshme

explorerunivers.forumslife.com
 

Attachments

 • f7177163c833dffL.jpg
  f7177163c833dffL.jpg
  25.9 KB · Shikime: 16

loyalx

Muslim
Përbindësh

Oqeani Atlantik ka nxjerrë një përbindësh në brigjet e njërës nga plazhet e New Yorkut duke çuditur tej mase jo vetëm kalimtarët e rastit që e kanë fotografuar dhe parë për së gjalli, por edhe veterinerët dhe ekspertët e krijesave detare, lajmërojnë mediat amerikane.

Plazhi i Long Island ka nxjerrë në dritë një përbindësh të ngordhur të cilën disa njerëz e konsiderojnë si krijesë jashtëtokësore – marsian- të ardhur në planetin tokë por askush nuk tregon sesi ka ndodhur kjo.


explorerunivers.forumslife.com
 

Attachments

 • krypto.jpg
  krypto.jpg
  52.2 KB · Shikime: 20

METi

-=EdoLorEli=-
Sirenë e gjetur në Teluk Bahang Malajzi.

explorerunivers.forumslife.com


interesante tema, vetëm se në filma sirenat janë të bukura, kjo në foto paska pamje të frikshme LOL.
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Te frikshme ishin keto krijesa....
 

baby-angel

Thpilt
Sirenë e gjetur në Teluk Bahang Malajzi.

explorerunivers.forumslife.com

LOL Sbesoj se mbas kesaj do mund ta perdori njeri fjalen sirene per kompliment..:cekic :D

Shume interesante te gjitha, si kisha pare, ndoshta jane dhe te verteta nuk i dihet, me gjithe keto eksperimente te fshehta qe behen e me gjithe modifikimet apo ndotjet e natyres, nuk do ishte e cuditshme nje gje e tille.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mund te jete e vertete e gjithe kjo. Zoti ka krijuar krijesa te ndryshme =) Nuk eshte aspak per t'u cuditur as me keto. Cdo kafshe qe kemi pare, nuk do t'thote se s'ekzistojne te tjera te ngjajshme me keto :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
mua pjesa me e madhe mu duken pune e shkelqyher ne photoshop:D
 
Top