• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Kryeministri Edi Rama,duhet te jape doreheqje?

Kryeministri Edi Rama,duhet te jape doreheqje?


  • Totali i votuesve
    7

Drejtori

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪
po une dihet qe e bej se une dhe ndonje tjeter si une kane kryefjale ndershmerine. Po puna eshte se kush te lejon me vene ne krye njerez si puna jone thuaj. Aman o Drejtor se kemi 30 vjet demokraci dhe i kemi pare. Saliu fatosi rama monika iliri luli... Ah, nqs del 1 grup intelektualesh te paperlyer, behen bashke qe edhe synojne drejtimin e vendit do i mbeshtetja direkte.
Pra ne qe themi ja iku rama kush do vij, nisemi pikerisht nga fakti se kushdo qe te vije i njejti mizerje do jete, jo se e duam fort Ramen.
Nqs do ndryshohet kodi zgjedhor atehere ju jepet shanci te gjitheve, me kete kot keta legena do jene deri sa te vdesin. Prandaj i meshoj idese per ndryshim pa keta palco verdalle, por fjala po iku ky kush do vije eshte vertet per ata qe nuk kane shprese dhe pranojne te drejtohen nga psikapat perversi qe na drejton sot, dhe ta dish ky shartim eshte me i keqi i karakterit njerezor. ;)
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Ti i meshon idese per ndryshim dhe sigurisht jemi dakort, por nuk e mbeshtet askund.
Te gjitha ato ndryshime duhen bere , por aktualisht jemi perpara nje fakti e te besh teori boshe (sepse alternativat e tua duan kohe) , eshte si te cosh uje dem ,sepse asnje burim nuk e mbush,
Konkretisht Drejtor, kujt tia japim voten? Kujt pra sugjero nje emer....qe eshte i painkriminuar, me duar pa gjak, pa vjedhur etj etj....dhe do e votojme!
Nuk ka pra, nuk ka! Praktikisht ska asnje...teorikisht plot!
 

Drejtori

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪
Ti i meshon idese per ndryshim dhe sigurisht jemi dakort, por nuk e mbeshtet askund.
Te gjitha ato ndryshime duhen bere , por aktualisht jemi perpara nje fakti e te besh teori boshe (sepse alternativat e tua duan kohe) , eshte si te cosh uje dem ,sepse asnje burim nuk e mbush,
Konkretisht Drejtor, kujt tia japim voten? Kujt pra sugjero nje emer....qe eshte i painkriminuar, me duar pa gjak, pa vjedhur etj etj....dhe do e votojme!
Nuk ka pra, nuk ka! Praktikisht ska asnje...teorikisht plot!
Mos ja jepni asnjeriu, mbajeni kete qe keni se po ja shohni e do na shihni hajrin. Bah me nxorre gjumin qe ne 5.30 te mengjesit te te ktheja pergjigje.:shqip:
 

Drejtori

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪

Ne situaten politike qe ndodhemi tani,a duhet te jape doreheqjen kryeministri Edi Rama?
Per ca mund te jete boshe per ca mund te kete ndonje vlere per mua eshte nje mendim. Fundja c’me plasi edhe mua jetoj ne shtetin me te pasur te botes ku prespektive kane ata qe kane vlera dhe nuk kane te ngulitur ne tru llogjiken po iku ky bariu qe kemi sot kush do na drejtoje ne deleve.;)
 
Top