• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Levina

L.E.V.I.N.A
Vendndodhja
Tirane /Albania
Ndoshta gjithsecili nga ne,here pas here ,ndodhet larg nga nje vend apo pozicion,ku ne te kaluaren ,ndihej mire....ndaj ku do deshironit te ishit tani,nese do ishte e mundur ?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Ne nje vend pa emer,ne nje vend te pa shkelur,ne nje vend ku nuk ecet por jetohet,ne nje vend ku asgje nuk hahet,as pihet por vec ndjehet...
 

sensuu

sweet
Titulli: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

ne las vegas duke bere xhiro me motorr te shtrim.....edhe duke degjuar kengen ""simply the best""
 

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

ne hapesiren e qiejve Shqiptare...
 

Lion1

Anëtar i ri
Mosha
28
Pe: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

atje ku ka vendndodhjen zemra ime
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Pe: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Atje ku shkon mëndja , nganjëherë në Hënë, njëherë tjetër të udhëtoja në ndjenjat e saj dhe ti shkelmoja fort aq sa ti dhembte gjithë trupi nga tronditja LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Pe: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Atje ku mos ta dinte njeri larg ksaj bote mizore te poshter e te marrosur se na mori ne qaf na mori LOL LOL LOL LOL
 

LoSsT

VIP
Pe: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Ne nje vend pa emer,ne nje vend te pa shkelur,ne nje vend ku nuk ecet por jetohet,ne nje vend ku asgje nuk hahet,as pihet por vec ndjehet...
Mos e ka gje emrin Parajse...

Ps : Moj vajze, ti sna con dot atje ku do donim te ishim, c`na i ben keto pyetje, na e shton sikletin kot... lol
 
Top