• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Do beje mire mos ta shaje hic ,por ti mbash ato pak energji se ke mjaftueshem vend ku ti shpenzosh.
Eshte e tmerrshme ku vec situates duhette gjesh fuqi te shmangesh edhe te pabindurit e te pagdhendurit qe na rrethojne.
Po te mos ishin te pabindurit dhe te pagdhendurit, jeta do ishte shume me e lehte per tu perballuar😁, sidoqofte te tillet mua me behen transparente, sikur nuk ekzistojne, kur fokusohem ne qellimin tim.
 
  • Like
Reactions: Ivy

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
@Ivy eshte normale qe kontributin ma moren 2 her te gofundme? (Jo donazionin) as email ska ardh por banka ma shenon
E cuditshme.
Une skam pas asnjehere probleme te tilla kur kam dhuruar shume te vogla nepermjet GoFundMe
Vafte kontributi atje ku duhet pa vari qillot pse nuk u konfirmua ne email.
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
E cuditshme.
Une skam pas asnjehere probleme te tilla kur kam dhuruar shume te vogla nepermjet GoFundMe
Vafte kontributi atje ku duhet pa vari qillot pse nuk u konfirmua ne email.
Kerkova tme ridergonin ricevuten dhe erdhi direkt. Ajo qe me interesonte ishte te kishin ardhur :(
 
  • Like
Reactions: Ivy

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
jo nuk eshte normale ta marin dy here unless u want too
Dhe zakonisht mer email as a confirmation
No zero
Do ket pasur mbingarkim.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
nkrevet tfjetjes
 

lovely

Anëtar i ri
me pushime ne MALTA & Gozo jane dy shtete turistike qe nenvleresohen ose nuk njihen mire
kam nevoje te shkoj ne llixhe vetem ne Lunder te kurohem
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Atje ku isha kete weekend... e sigurte qe do jem prap edhe kete qe do vije.. :D :D
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ne nje planet tjeter,endrra ime shekullore. ahahhahahahahahahahaha
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Nene jorgan :sleep:
 
Top