• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ku do me çoje??

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Aisela

Antarë i Respektuar
O pika ty mi :p Do e coja te Dashuria e saj e perjetshme tek mashkulli qe ja mer dhe Romeos ne kethes @Titan dhe pse nuk egziston ketu kafsha :p
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
N'kin per me shtu popullsine. :D
 

Aisela

Antarë i Respektuar
Do e coja ne meksik , jam e sigurt qe do beheshte shefja e mafias, pablo escobarit ja mer ne kthes kur vje puna per te qen bosse ?
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Ku do e shpija Amaren mo amon, kjo ha luanin jo njerezine. LOL
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
un vdes per bostan lushnje.. LOL
N'mal partizone me mjell hashishka...LOL
 
S

Soul

ca jan hashishka mar? hahet apo.pihet? ty ne lushnje aty e ke vendin
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
pihen e t'merren mend nqs ke.. LOL Nuk ta hek denimin pa e pa televizorin me miza jo.. .
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Nuk merrem me keto se keto te shpjene atje ku nuk ka GPS me te kthy mbrapa. :D
 

Monique

Staf në FV.AL
O dhjakonar as me llafe sme cove me nai ven...

Kete ne kurvelesh do e shpie, ti ndryshoj emrin atij vendi
 

MrCool

Lost
S'ke pse me shpien, shkuam vete me dajon, harrove? :p

Edhe kete te gomisteria, te punonte te sektori lavazhit ?

p.s. si do ja vija emrin? Kurheqlesh apo kurvarlesh? :D
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Ne strip Bar qe te sjelle ca kukuleshka se a bo keq. :p
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Ti kishe night club....yttt hajdut emrash lol
Une jam prunari e bej ca me do kokrra e qepes, ti nac rri nac ik n'mal partizone. LOL
 

MrCool

Lost
Ate sa doja ti them.. Perfitusi dreqit, deshi te te marre biznesin. :p

Keta te dy te zyra e famshme e Stripit, se e kam mbulu plunat ?
 

Monique

Staf në FV.AL
Ate sa doja ti them.. Perfitusi dreqit, deshi te te marre biznesin. :p

Keta te dy te zyra e famshme e Stripit, se e kam mbulu plunat ?
Me mungon ajo qe merrte masat, vete skam takat lol
Ajo ngeli ba e pill kalamoj, te kem e une fatin e marigose thu ti? Lol
 
Pse ma ngul thiken mu ne mes te gjoksit? Coje te pakten cik ma onash :(
Do vij nje dite.....sepse as ai nuk jeton dot pa Aferditen e tij.....

Kte do e coja te paketume te @TheDevil , qe ti dilte nga kutia e ti nxirrte syte lol
Uu Jalla Pako Postale sille ti te keqen,po syt se ben at gje kjo @Alesia se laj thaj mua mka :p? e mos na perça shtrrigu ??

Tema: @Moonlight ty do te coj andej nga Kamza ose Paskuqani nja 1 muaj te rehatohesh ??
 
Last edited:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top