• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ku do me çoje??

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Nu lutem na jepni pershtypjet tiaja pasi te ktheheni nga udhetimi’mbrapa diellit’
Deri atehere nuk ju coj asgjekundi:p
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Pritem se vi une te te marr e shkojme ne ate vend atje mqs pelqej shume.Por një gje te dish qe timonin e parashutes do vish ta drejtosh ti se mua vallahi me ze:plollollol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ne bora bora. @iva nja dy jave,se me shume i bejne dem. ahahahahaha
 
  • Dashuri
Reactions: Ivy

lovely

Anëtar i ri
Do te shpija te visitonim 5tokat pse cinque terre in italia pastaj do tia mbathja duke te lene vetem
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Ketrushin meqe është violinist ne Viene qe te marre pjese tek koncerti i vjenes. :)

Ndonej zocke do e shpija me gjith qejf ne Verona... :D ti tregoja ballkonet e Zhuljetes. :D
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Kte do e coja tek Kalaja e Rozafes, ti tregoja gjokset e Rozafes :lol:
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Kete do e shpija ne stamboll se është vertet qytet shume i bukur. :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top