• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ku do me çoje??

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Ne banje, me kte tipin ne dore, te pastronte i çik 😂

58E8CC33-C535-4166-982F-497A26C024DA.jpeg
 

titan

Requiem for a dream
ne kuzhin te bente ca byrek lol lol
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Ne Gomisteri te fryje gomat e makines 🤪
 
  • Kot
Reactions: Vie

Frank

Kansas City Shuffle.
Poshte krevatit te beje roje ndersa une gerrhas 🤣🤣🤣
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nklase tpare te msusja
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Loveeboy ne Gerrqi te Nevi .lol


Pikerisht.
Shakat kan kufi non ?
Oui oui
Sa per temen, te rrobaqepsi te beje një fustan te ri se i qenka gris 🤣
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Ku e pe fustanin tim ti ?
Nese e kishe me mu .

Hila ku ti doj e Bardha zemer 😘
Ehaaaa, ate qe ke ne avatar tu befsha. 🤣🤣🤣

Terheq gjithe destinacionet sepse sdashka.
Ik Ku te duash.🤣
 
  • Like
Reactions: Vie
Top