• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Pe: Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?

Bukur e ka thene Zanushi, i ka bere dhe poezi...

Nqs dashuron amballazhin, dhe ste pelqen prodhimi qe ka brenda... s'bere asgje, me mire te vlersosh prodhimin se sa mbulesen, e cila "hidhet poshte"
Une gjithmon vlersoj produktin qe ndohet pas amballazhit :D :D aty duket :p :p :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Pe: Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?

Nuk besoj se ka ndonje rezik tjeter vecse te shohish se ashtu sic mund te terheqi fizikisht, shpirterisht nuk te terheq dot.
Normal mendoj se dhe kjo mund te te ndodh te terheq fizikisht por jo shpirterisht mendoj se kjo esht nje cik me rrezik :D
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Pe: Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?

Ne nje zhgenjim te madh mendor ...
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Eshte si puna e saj molles se kuqe.
Nga jashte e embel e nga brenda perbehet nga krimba.
Keshtu jane disa meshkuj
Ne pamje te pare te embel,e shpirti i tyre eshte i hidhur:D
 
M

Morfina

Nuk besoj se dhe personi ne te cilin ti mund te ndjesh dashuri nga ana fizike e deshiron kte gje(nese vertet ka mend). Pastaj ke dhe nga ato njerez qe e duan vetem anen fizike per ta mbajt si statuj ne dollap :p
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Nuk egziston asnje rrezik...ti thjesht nuk mund ta quash dashuri...
Dashuri eshte te duash pertej lekures...dashuri eshte te adhurosh nje shpirt njeriu pa te interesuar se c'pamje ka..
 
Top