• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kukës, beteja për mandatin e 4-t, Zeneli i PD-së kalon para

WxP

Tech
KUKES - Qarku i Kukësit, është dhe qarku i vetëm që ka arritur që koalicioni i djathtë Aleanca për Punësim, Mirëqënie dhe Integrim ka arritur që fitojë.

Ky qark çon në Kuvend plot 4 deputetë, dhe kur kanë mbetur numërimi i kutive të fundit beteja është për një mandat mes PD dhe LSI-së.

Korrespondenti ynë në Kukës Bekim Lekica në mëngjes tha se kandidati i LSI Apostol Goci ishte para me 21 vota, por më pas ka përparuar PD, duke i dhënë mandatin e tretë PD-së, Alban Zeneli.

PS merr një mandat. I vetmi që ka arritur të fitojë është Vexhi Muçmata, i cili ka zënë vendin e ish-deputetit të PS, Asllan Dogjanit.

Qarku Kukes 4 mandate
PD 2 mandate
Flamur Noka
Besnik Dushaj

PS 1 madat
Vexhi Muçmata

Beteja për mandatin e katërt
Alban Zeneli i PD ?
Apostol Goci i LSI ?

(sg/shqiptarja.com)

sg/shqiptarja.com
 

Attachments

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Kukës, beteja për mandatin e 4-t, Zeneli i PD-së kalon para

Kuksi është barazim në kualicion :) që e mbanin dhe Kuksin me ngjyrë blu deri dje ..
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Kukës, beteja për mandatin e 4-t, Zeneli i PD-së kalon para

Perpara Pd
 
Top