Kukësi i shkakton humbjen e parë Tiranës dhe rihap garën për titull

kukesi-tirana-1167x720.jpg
Tirana ka marrë humbjen e parë në këtë sezon në kampionat, duke dalë e mposhtur nga transferta me Kukësin, e cila u zhvillua këtë të hënë në stadiumin “Loro Boriçi
Pjesa e parë e ndeshjes u mbyll me rrjeta të paprekura, ndërsa me nisjen e të dytës Milunovic kaloi Kukësin në avantazh.
Në minutën e 83-të, Tirana fitoi një 11-metërsh, të cilin e ktheu në gol Seferi, duke krijuar përshtypjen se Tirana shmangu humbjen e parë në kampionat, por nuk ishte kështu. 6 minuta më pas, Basa shënoi golin me vlerën e 3 pikëve për Kukësin.
për Kukësin.

Më herët, Dinamo-Egnatia u mbyll në barazim 1-1.
Pas dy ndeshjeve të fundit të javës së nëntë, Kategoria Superiore vazhdon të udhëhiqet nga Tirana me 20 pikë, por tashmë Kukësi është vetëm 3 pikë pas në vendin e dytë.

A2news.com
 
Heidi Klum Wow GIF by Lifetime
 
Fitut kot busho, leni pordhet 😎 Do ju grisim neshjen tjeter. Ta pres bileten ne tribun nqs do ta shofesh si zotni 🤣
 
Top