• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kuksi, a po fillon nje diktature e re per Shqiptaret?

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Mosha
34
...ke 30 milione shqiptare ne kater anet e botes, 3 milione ne Shqiperi, 2 milione ne Kosove, 1 milione ne Maqedoni, mbeti pyetja "a po fillon nje diktature e re per Shqiptaret?"!!!

...per cilen lagje e ke fjalen?!
 

Tiku

Kap ca te Kapesh..:) :)
Vendndodhja
Tek Lokali i Buqes.
...ke 30 milione shqiptare ne kater anet e botes, 3 milione ne Shqiperi, 2 milione ne Kosove, 1 milione ne Maqedoni, mbeti pyetja "a po fillon nje diktature e re per Shqiptaret?"!!!

...per cilen lagje e ke fjalen?!
Je hapur shume shoku, tema eshte e qarte dhe fillon me percaktim.... lexohe titullin dhe do e kuptosh edhe per ke pjese behet fjale....
sa per shtet e tjera shqiptare dhe ku bejne pjese shqiptaret pak a shume e njejta situate eshte kudo.... politikanet shqiptare kudo perfaqesojne xhepat dhe jo bashkekombasit....;) ( meqe e nderkombetarizove pak)
 
Top