• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kultura Diplomatike Mbretërore

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Farah Pahlavi (ish Perandoresha e Iranit modern) - Rreth viteve 60!

Farah Pahlavi.jpg
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Grace Kelly (1956)

Grace Kelly.jpg
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Grace Kelly dhe Jackie Kennedy (24 May 1961 - Shtepia e Bardhe)

15966193_1386935238015556_4824181188067390263_n.jpg
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Princesha e Cambridge-it ne Singapur.

16142781_1407818245927255_5381190392396044330_n.jpg
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Princesha Charlene e Monte Carlo-s

17991846_1522373027805109_8772452180579523981_n.jpg
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Princesha Margaret e Danimarkes me te atin Frederik-u i IX (10 qershor 1967)
Princesha Margaret.jpg
 
Private conversations
Help Users
    Top