• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kur mendoj per ty..........

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Une o Moni jom me t'vjetren , "Byrekun qe se haj une le te digjet" , thjesht per kulture pyta
Pse mos jam gjo shpi kulture une qe te te kulturoj tyja... :p
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Kur mendoj per ty..........

...mshtohet malli! ( :
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Kur mendoj per ty..........

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

Kur mendoj per ty Tuana , me shtohet oreksi se ben ushqim te mir ti lol
Loool

Cpate mi me ato ''aaa'' e tej zgjatura? :D

Haha,veq te buka te rri menja..:p

-Kur mendoj per ty ,me kujtohet msiti lolP.s Me duket o ti o un e kemi kuptu keq temen :p
 
Last edited:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Loool

Cpate mi me ato ''aaa'' e tej zgjatura? :D

Haha,vet te buka te rri menjda..:p

-Kur mendoj per ty ,me kutohet msiti lolP.s Me duket o ti o un e kemi kuptu keq temen :p
Tema nuk percakton se ke duhet ta kujtoj ..un kam drejt te mendoj per ty dhe per ke dua tjeter...:uff:

ee ato aaa te zgjatura me shtyn te mendoj se per ke mendon tuana :uff:

kur mendoj per Ty them se jam me fat un.
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Tema nuk percakton se ke duhet ta kujtoj ..un kam drejt te mendoj per ty dhe per ke dua tjeter...:uff:

ee ato aaa te zgjatura me shtyn te mendoj se per ke mendon tuana :uff:

kur mendoj per Ty them se jam me fat un.

Aha..vazhdo mendimin ti lool

Ahh ke nuk mund ti dishe te gjitha mi,pse je kaq kurreshtare e :p
Ne teme:- ...me ben te buzeqesh.
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Kur mendoj per ty..........

......gjumi sna zen troq
 

sensuu

sweet
Titulli: Kur mendoj per ty..........

kur mendoj per ty...them na u shtu dhe nje hall :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Te jete mire,shendosh te na ecin gjerat dhe gjithmone te bashkuar ne krahet e njeri-tjetrit.
me duket po plakem :p
 

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Nev,,

kët ta dedidoj posaçerisht ty ,, kur mendova aq shum per ty me ran flokët ne tok ,,

forcohem ta ndaloj veten per kete...i dua kto dy qime vetlla qe mkan njel :p

shpresoj ta kapesh ,, :*
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Kur mendoj per ty ....mendoj dhe kuptoj se pavaresisht cdo gjeje je ende aty...qendra e vemendjes sime!
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Kur mendoj per ty..........

I miss u...still
 

sensuu

sweet
Titulli: Kur mendoj per ty..........

kur mendoj...me kap nje dhimbje e forte koke
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Ja ke friken eeee
Pestiiiii ec ktu bojme i teori konspiracioni kunder Abis
C'tu desh te shfaqeshe a lummadh ...ne ku te ndukim e te kpusim lol

Kur mendoj per Lisen them ....a e di ajo c'ben ti ketej lol
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Moj se ty ta shfaqa jo gjith dynjas :p
Shtttt pusho,se jam klandestin ketej :p :p
Thuaj edhe aki,te mos flasi :D
 

Aki

misfit
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Kur mendoj per Abis me duket si gjysme, sikur i mungon nje gje :p

p.s. Kur mendoni per mua, vij me telepati une :p
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Kur mendoj per Pestin them - zot sa ke vujt tu lexu shpirt e zemer lol lol
 

Aki

misfit
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Kur mendoj per koherat qe i lexoja perjetoja torture te brendshme, thoja God is this hell :D
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Hahahaha me lot
Abis shaka shaka ....mungon ay i poshtri misterous pa te shihte Pesti si do plaste , mu si fishkezjarre lol
 

Aki

misfit
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Kur mendoj per Abis me vjen ti them, kur jane te embla pse ik si klandestin :p
 
Top