Kur nuk do veten 💔

Ania

Antarë i Respektuar
Veten nuk e dua vetem kur lendoj dike, qofte dhe padashje.
Per gje tjeter s' ka shanc🥰
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ivy
Top