• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kur shikoheni ne pasqyre cfare thoni me veten?

cat-woman

Une jam.....
Vendndodhja
athens
shikoj veten dhe e pyes akoma te njejten fytyre ke ...i le leket ne doktora plastike asgje puna e tyre te njejten fytyre te lene
 

Kejla

Anëtar Aktiv
Vendndodhja
Verdalle
ngerdheshem ( bej lloj lloj fytyrash, i bej stervitje muskujve te fytyres ) keshtu me vjen te qesh me vete ( dmth budallacke ) dhe nisem per ne pune me humor:kercim:
 

iiNa

Anëtar i ri
"o zot sa e bukur qe je"
hahahaha bej shaka, bej shaka...

"iiiiii si i kam floket sot" (ate e tham sa te zjohem nga gjumi)
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
E c''fare do te them tjeter,jepi shoku se ka edhe me keq hahahah Jo seriozisht them, ke mundesi te besh gjithcka,imagjino kedo duke kryer nevojat personale, te gjithe te njejten gje bejne, prandaj jepi se m... eshte kjo jete, edhe nje m.. do te bejne te gjithe.LOL LOL LOL LOL
Ps;Sa te bukur ndjeheni te gjithe, dhe mire e keni se i bukur ndjehesh ne shpirt jo ne pasqyrimin e pasqyres. Lum shqipja per modelet qe po i shet me thase se cantat nuk mjaftojne me hahahahaaha
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
un skam raport bashkbisedues me pasqyren e perdor dhe sh here e shoh eger ne kokerr te syrit jo per ti terhequr vemendjen por per mos ta bere te flas ate nga ana tjeter se sja kam ngen :)
 
Top