• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kur shikoheni ne pasqyre cfare thoni me veten?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Meso me be penelin tek syte drejte se ngele tu e be vizen shtrember :p
 

Desa

Temet Nosce
Them, mirë do mbash të njëjtën kremë fytyre deri sa të ndrojë moti. Koha për Salon ondulimi afron. Diskutim me vetullat që dalin në vend ku nuk duhet😂
Kaq, se nuk përdor pasqyrë të madhe rregullisht.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Them, mirë do mbash të njëjtën kremë fytyre deri sa të ndrojë moti. Koha për Salon ondulimi afron. Diskutim me vetullat që dalin në vend ku nuk duhet😂
Kaq, se nuk përdor pasqyrë të madhe rregullisht.
Beke monolog ti lol
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Heren e fundit qe i kam fol vetes ne pasqyr ka qen viti 2011 dhe kemi qen dakord se smund te jetonim pa njera tjetren.
Me pas e tradhtova
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
E evitoj pasqyren e madhe. perdor 1 sa me pa koken 🤣 Por kur largohem ca them: Sa je shendosh sa je shendosh 😭😭
Installo nga ato qe te dobsojne ahahahahah
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Dhe pse pa lare syte prap e bukur je 😂😂😂
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sa vajze e keqe je 😂😂😂😂
 
Top